Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaza van ennek a lánynak,...

Igaza van ennek a lánynak, tényleg mi vagyunk a hibásak?

Figyelt kérdés
Történt,hogy a társaságunkból az egyik fiúnak megházasodott a bátyja. Mivel mindannyian jóba vagyunk a bátyjával is,természetesen hivatalosak voltunk. Az esküvő nagyon szép volt,meg minden,csak aztán jött a cink. A buli végére 3 fiú(köztük az én barátom és a vőlegény is) olyan szintre itta magát,hogy konkrétan a földön fetrengtek,úgy kellett hazaszállítani őket. Ok,szerintem ez még nem is olyan nagy gond,elvégre buli volt. Csak aztán az esküvő végén odajött hozzánk (a legjobb barátnőm is ott volt,az ő barátja volt a harmadik italpusztító) a menyasszony,hogy "még is hogy képzeljük,hogy hagytuk a pasijainkat ilyen mélyre süllyedni,mert tuti,hogy ők rángatták bele a Tomit(vőlegény) is,mert ő soha nem ivott ennyit" tötötötötööööö. Konkrétan minket okolt,amiért az uracskája nem bírt magával,és magába öntötte a viszki-készletet. Szerintetek igaza van,és tényleg nekünk kellett volna odafigyelni a fiúkra??? Írjatok,kérlek :///
2012. szept. 26. 16:49
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
ja,és : 18/L
2012. szept. 26. 16:49
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
hát félig-meddig. Felnőtt emberek, tudni kéne a határt, tehát nem feltétlenül ti tartoztok felelősséggel, de abban igaza van, hogy egy esküvő ne arról szóljon már, hogy fetrengenek az emberek, mert hulla részegek. Főleg a férj. neki kéne az estét végig vinni, a vendégekkel foglalkozni, elköszönni tőlük, nem pedig vedelni. Szerintem elég undorító, már bocsi. Mi is ittunk, sőt, szerintem mi ittuk a legtöbbet, de meg sem látszott, annyit táncoltunk, el tudom képzelni, akkor mennyit vedeltek a fiúk... :( szerintem ez elég szánalmas.
2012. szept. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Azért egy lakodalmon sem illik olyan szinten berúgni, hogy földön fetrengjetek. Biztos szégyellte a család ellőtt.
2012. szept. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%

Ő nem vádolhat titeket, hiszen a mindenki a maga ura, és magáért felel, így aztán nektek pont semmi közötök ahhoz, amit az ő vőlegénye/férje csinál, DE..


Magatoktól is gondolhattatok volna arra, hogy ne hagyjátok őket ennyit inni. És nem csak azért mert, a fiúk majd jól magukkal rántják az ünnepeltet(ezt tudhattátok volna), hanem azért is mert gáz ha seggrészeg vagy egy esküvőben, ha buli, ha nem.


Nyáron voltam egy esküvőn, összegyűlt előtte a kis baráti társaság és a fiúk mondták, hogy majd ők lesznek a jóarc haverok.. Erre a menyasszony fogta a fejét, hogy jajj mire vállalkozott. Persze csak viccesen, meg nem gondolta ő ezt komolyan, mosolygott is hozzá. Erre mi hárman csajok egyből mondtuk, hogy ne aggódj, vigyázunk majd rájuk. Nekem ez egy alapvető dolog volt, amire nem kell figyelmeztetni sem.


Szóval igen, igaza van, figyelhettetek volna a párjaitokra, de ettől még nem okolhat titeket, hiszen nem ti itattátok le a férjet.

2012. szept. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%

Nincs igaza, viszont érthető a "hisztije". Élete egyik legszebb napja "csúfos" véget ért és mindenképp kellett találni bűnbakot.

Feltételezem, hogy a barátod nem tőled kér engedélyt ahhoz, hogy igyon, így abszolút nem a ti hibátok a dolog.


"Magatoktól is gondolhattatok volna arra, hogy ne hagyjátok őket ennyit inni."


Ez komoly? Ne hagyjátok? :D

2012. szept. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%

Nyilván nem úgy gondoltam, hogy kiveszem a kezéből.. De mondjuk szólok neki, hogy "szivem szerintem ez már egy kicsit sok lesz", vagy hogy várjon már egy fél órát mire őjra iszik.. Én az esküvőn elmondtam a páromnak, hogy az a feles szerintem már nem kéne, iszik még kettőt és totál ki fogja ütni magát, gondolom nem akarja ezzel elrontani a pár napját és belátta, hogy oké igazam van, akkor most szünetelteti egy picit a dolgot.


Szóval igen, komoly, nem hagytam hogy a sárga földig igya magát.

2012. szept. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
50%
Hmm... Biztos van ilyen is. Én jót nevetnék, ha a párom, vagy bárki meg akarná szabni, hogy mennyit igyak. (persze könnyen "ugrálok", hisz lagziban 2 felesnél többet sosem iszom :) )
2012. szept. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Igen,elhiszem,hogy kiborult,mert lehet,hogy a fiúk nem a legkultúráltabban viselkedtek,de engem igazából az borított ki,amikor ránkkente,hogy a Tomi is miattuk rúgott be. De könyörgöm! Érett,értelmes,27 éves ember!!!

Engem ez idegesített fel!

2012. szept. 26. 17:27
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
Azt értem, hogy ki volt akadva a csaj, de ettől még nem volt igaza. Itatni csak azt lehet, aki hagyja magát, egyébként meg magától iszik az ember. Megakadályozni pedig egy felnőtt embert... Figyelt volna inkább ő, ha már ilyen a srác. Finoman biztos lehetett volna neki szólni, hogy "drágám, kérlek ne igyál többet", de ezen kívül mást nem lehetett volna csinálni, és ha lesz*rja, hát akkor ez van.
2012. szept. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
61%
HA annyira zavarta volna a dolog (vagy odafigyelt volna) ő maga nem hagyta volna hogy így leigya magát a férje. Vagy akkor és ott kellett volna neked/nektek szólnia hogy állítsátok le a fiúkat együtt. Nincs igaza. Ezt meg is mondhatod neki. Ez kb olyan felfogás mint amikor félrelép valaki és az "elcsábító" a hibás....
2012. szept. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!