Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lánynak illik valami ajándékot...

Lánynak illik valami ajándékot/apróságot vinni a családdal való első találkozásra?

Figyelt kérdés

Bár csak apróság - saját készítésű süti meg esetleg egy üveg házi bor/palackozott - az elsőre azért gondoltam, mert nagyszülők nagyon finomat készítenek. :)

Nem akarom úgymond költségekbe verni magam, mert tudom, hogy a barátom kényelmetlenül érezné magát az anyagi különbség miatt. De itt inkább az illik-e dolgon van a hangsúly. Szeretnék jó benyomást tenni rájuk. :)


2012. máj. 28. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen,illik ha meg vagy hívva,és ebédre várnak.

Ez esetben nagyon jó ajándék egy saját készítésű süti vagy ha mégsem sütnél akkor az anyukának egy csoki vagy olcsó bonbon az apukának egy bor..

Ha fontos a jó benyomás akkor nem árt kedveskedni az első napon.

2012. máj. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Apuka nincs, nagyszülők vannak. :) Hát süti lesz mindenképpen akkor, az mégis személyesebb, mint egy doboz bonbon, amit levesz az ember a polcról. Szerintem nagyszülők örülhetnek a bornak, vagyis remélem. :D

Igen kedveskedés meglesz. :)

2012. máj. 28. 23:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát, sütemény akkor jó, ha nem cukorbetegek.
2012. máj. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Illik.
2012. máj. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem vittem semmit,mondjuk nem is ebédre voltam meghivva csak ugy bemutatott a párom.
2012. máj. 29. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha ebédre vagy hívva akkor illik, ha csak felugrodtok egy felsőért a párodnak akkor furcsa
2012. máj. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát bőven meghívás lesz, mivel távkapcsolatban vagyunk és azt szeretnék, hogy maradjak náluk egy éjszakára. :) Köszönöm a remek tanácsokat! Mindenképp készülök majd valamivel, hogy viszonozzam a kedvességüket.
2012. máj. 29. 07:45
 8/9 anonim ***** válasza:

Èn azért vigyáznék sütivel.


Nagyszülök ha jön az unoka mindig sokat sütnek. Te ég oda viszel még...


Csoki szerintem annyira nem rossz.


De vigyél egy csokor virágot, vagy valami apró cserepeset.


Borral is hasonló a probléma.

2012. máj. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én fokföldi ibolyát vittem, pont azért, mert nem ehetnek meg mindent az idősek. Pasinak lehet bort, de nekem nincs apósom.
2012. máj. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!