Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyakoriak a fiú babysit...

Milyen gyakoriak a fiú babysitterek?

Figyelt kérdés
Van egy-két lány ismerősöm, akikről tudom, hogy vagy itthon babysitterkedéssel keresett egy kis pénzt, de például unokanővérem meg külföldön nyelvtanulás keretében babysitterkedett egy családnál. De olyat még nem nagyon hallottam, hogy ilyen fiatalabb férfiak vagy fiúk vállaljanak babysitterkedést (nem a kistesóra való felügyeletre gondolok, hanem idegen családnál, vagy nem közeli ismerős családnál felügyelni a gyerekre pár órára suli vagy munka mellett/után).

2012. szept. 26. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Én hallottam már róla. Mondjuk egy-két éve volt is egy botrány mert feljelentették a férfi babysittert hogy pedofil. (Nem tudom hogy végül rábizonyították-e, nem követtem a hírt)

Ha gondolod próbáld meg, veszíteni nem veszíthetsz, csak nyerhetsz azzal hogy pénzt keresel.

2012. szept. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én Angliában élek. Az egyik angol kollégámnak fiatal férfi babysittere van. 2 iskolás fiúra vigyáz. Vannak fiúk is de nagyon kevés..
2012. szept. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
az a baj hogyha egy nő elkezd ölelgetni puszilgatni egy gyereket meg az ölébe ülteti az anyai ösztön és jaj de cuki - ha férfi teszi ugyanezt egyből megy a pedofilozás....pedig miért ne szerethetné egy férfi is a gyerekeket úgy, mint egy nő?
2012. szept. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!