Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babysitterek vagyunk a páromma...

Babysitterek vagyunk a párommal . Kislányokra vigyázunk sokat. A párom hihetetlen pasi létére nagyon ragaszkodnak a kislányok hozzá, akármit csinálok igyekszem a lányok kedvébe járni édesgetni babusgatni őket mégis rá jobban figyelnek ragaszkodnak?

Figyelt kérdés
apapótlék a párom????az apukájuk nem foglalkozik velük eleget otthon azért van???

2012. aug. 31. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Hát általában ez egy örök törvény,hogy a lányok apásak a fiúk anyásak!apapótlék tuti!(ezt mondjuk még jobban befolyásolja az is ha szeret velük foglalkozni ezt a gyerek érzi)A gyerekek szüleit nem zavarja hogy jobban el vannak egy idegennel mint a saját apjával?Engem kikészítene a gondolat.
2012. aug. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Vannak olyan emberek, akik arra születtek szinte, hogy gyerekekkel foglalkozzanak, és ezt érzik a kicsik. A játszótéren van egy ilyen anyuka, imádják a kicsik, a fiam is gyakran játszik vele, olyankor alig tudom tőle elhívni, pedig ő nagyon anyás és más szituációban, folyton rajtam csüng. Ez a hölgy most tette le a dajkavizsgát már oviban dolgozik, és tökéletes erre a munkára. A párod is ilyen. Nem ritka férfiben sem. A férjem a felnőttek többsége szerint túl racionális, nem empatikus, rideg. A gyerekek meg odáig vannak érte, és ő simán képes elhomokozni velük órákig. Jó múltkorában strandon voltunk, és egy kislány sírós arccal szorongatta a babáját az egyik kezében, a másikban meg a baba ruháját, és pont a férjemet szúrta ki a tömegből. Megállt előtte és csak nézte. Ő megkérdezte, mi a baj, hol vannak a szülei? A kislány nem tudta. Párom felöltöztette a babáját, és beszélgetett vele, amitől a gyerek teljesen megnyugodott, aztán megjelent anyuka. Nagyon hálás volt, elmondta, hogy kb 20 méterrel arrébb ülnek, csak a kislány rossz felé indult el, és nem hallotta, hogy kiabál neki az anyukája. Lehet, hogy otthon foglalkozik velük az apukájuk, de érzik párodban a "rokon lelket" Örülj neki, jó apa lesz belőle. Férjem is az, nem tudom melyikük a nagyobb gyerek néha, ő vagy a két éves fiunk. Teljesen átváltozik gyerekké, ha vele játszik.
2012. aug. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bár az én gyermekem apja is ilyen lenne....
2012. aug. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
4%
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ sosem engednék a gyerekem közelébe egy férfi babysittert..nem semmiért nincsenek ovóbácsik....olyan pedofil beütése van az egésznek...
2012. aug. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!