Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy modjam el a feleségemnek,...

Hogy modjam el a feleségemnek, hogy valójában a férfiakat szeretem?

Figyelt kérdés
Hosszú történet, társadalmi nyomás miatt kellett nőt elvennem. 10 évi szenvedés után, eddig bírtam.
2012. szept. 27. 18:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
73%
őszintén NEMTUDOM. mert azért azt nem lehet csak úgy hogy : figyelj meleg vagyok , váljunk el. szerintem adj kis jeleket hogy pl. ne feküdj le vele vagy nemtudom. gyerekeitek vannak?
2012. szept. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%

Van biztos párkapcsolatod?

Amúgy nagyon finoman, fokozatosan vezesd elő neki... 10 éve vagytok házasok, vagy 10 éve tudod hogy meleg vagy?

2012. szept. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
10 éve vagyunk együtt, 1 lányunk van. Igen, már akkor tudtam amikor összeházasodtunk, de sajnos elnyomtam magamban.
2012. szept. 27. 18:56
 4/26 anonim ***** válasza:
95%
most tulajdonképpen válni akarsz vagy csak azt akarod, h tisztában legyen vele, h kivel él és adott esetben elnézze a kicsapongásaidat?
2012. szept. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
80%
Hát így, ahogy most itt leírtad... vagy talán egy kicsit bővebben. Mondjuk biztos sokkoló lesz, de mindenkinek jobb, ha elmondod!
2012. szept. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%
baratnomet a ferje 3 gyerekkel hagyta ott egy masik ferfiert.szegeny egyedul felnevelte oket a mai napig lelkileg serult emiatt soha nem tudott tobbet bizni egyetlen ferfiben sem.Az o ferje siman megmodta neki egyik vasarnap reggela szentmise utan otthon.
2012. szept. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
94%
mond neki simán, hogy már nem szereted és váljatok el. ha megmondod neki, hogy már a kezdetektől nem szereted, mert meleg vagy, bele is roppanhat. gondolj bele, ő szeret téged, azt hiszi, te is szereted, 10 évig ragaszkodott hozzád és azt hitte minden a legnagyobb rendben van, majd hirtelen megtudja, hogy hazugságban élt eddig, és a férje sose szerette. 10 év hosszú idő és ő rád áldozta. miért nem szoltál neki elöbb? ha már az esküvő elött mondod neki, biztos nem megy hozzá egy meleghez.
2012. szept. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
16%
ha ennyi éven keresztül titkoltad, akkor már miért nem élsz tovább így ?? Eldobnál ennyi év házasságot? És tudod ez milyen fájdalmas lenne a feleségednek, ha elmondanád? És a lányod is mit szólna? nem tom milyen idős de nem lenne könnyű neki sem, gondold át jól h felvállalod- e sok következménye lesz.
2012. szept. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
45%

Hát, nehéz kérdés.


Viszont visszakérdeznék: a nejed hogy áll a melegekhez általában? Mert a reakciója nagyban függhet ettől.


Nekem pl nincs semmi bajom velük. Ha a férjem egy ilyennel előállna, elsőre biztos lesokkolna (hogyhogy nem vettem észre?), de nem venném magamra. Az elvesztése fájna, de mint embert nm utálnám meg. Barátsággal elválnánk és mindenki menne a maga útján - de szerintem utána is barátok maradnánk.


Viszont egy homofób ember, mindenféle téves hiedelmekkel (ez egy betegség, gyógyítható, stb) már keményebb dió.

2012. szept. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
83%

Attól, hogy van egy lánya, még szeretheti a férfiakat.

Semmi akadálya annak, hogy bárki lefeküdjön azonos vagy ellentétes neművel, és annak sem, hogy orgazmust éljen át (főleg, ha férfiról beszélünk), függetlenül a nemi preferenciájától. Márpedig ahhoz, hogy lánya legyen, csak ennyi kell. Senki sem mondta, hogy arra állt fel neki, hogy a feleségére gondolt...


Kedves kérdező. Ne hallgass az ilyen bigott barmokra, akik szerint bűn, meg szégyen.

Az egyetlen hiba, amit elkövettél, az az, hogy elvettél egy nőt - főleg, ha ő szeret is.


Ne akard megbántani, ne okozz neki a kelleténél nagyobb fájdalmat. Válj el tőle, de ne valld be kezdetben, hogy meleg vagy, mert ez igenis komoly lelki problémákat okozhat nála a későbbiekben - nem a te szexuális irányultságod miatt, hanem mert 10 évet élt hazugságban! Ez minden nőnek, férfinak egyaránt fájna, nagyon nehéz lenne kihevernie.


Válj el, kezdj új életet. Ha van párod a későbbiekben, bevallhatod a feleségednek, hogy meleg vagy - de a helyedben csak annyit mondanék, hogy erre később döbbentél rá, nem a házasságotok alatt.


Nagyon sajnálom a feleségedet és téged is, sok sikert kívánok egy jobb élethez...

2012. szept. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!