Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy hiányzik a...

Normális, hogy hiányzik a nővérem exe?

Figyelt kérdés

Kb 5 évig voltak együtt és most lesz 1 éve, hogy szakítottak. Tesóm mostani pasija tök gáz a szüleim szerint is de nem szólunk inkább. A régi pasijával lehetett beszélgetni és teljesen másabb volt. Én még mindig szoktam vele beszélgetni mert van pár közös témánk de úgy érzem, hogy hiányzik az életünkből. Majdnem minden délután nálunk volt és túlságosan megszoktam. Ez normális?

15/L


2012. szept. 27. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az.
2012. szept. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
sztem normális. Ha jóban voltál vele és minden nap láttad akkor az volna a fura ha nem hiányozna
2012. szept. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy normális. Elég komoly kapcsolatban voltak a nővéreddel, szinte családtag lehetett, ha mindennap nálatok volt.

Milyen a mostani pasi, hogy gáz? Nem csak azért nem szeretitek, mert az ex sokkal jobban a szívetekhez nőtt?

2012. szept. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem bántani akartam mert normális, de teljesen más a gyerek. Más környezetben nőtt fel, más szokásai vannak meg nem tudunk vele semmiről beszélni.
2012. szept. 27. 21:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt, mikor unokanővérem (együtt laktunk többen) 4 év után szakított a barátjával.

Mindenkinek a családban hiányzott az a fiú...

(Évek múlva jött rá a lány, hogy neki is, de akkor már mindegy volt...)

2012. szept. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez most tökre olyan, mintha én írtam volna :O

Azzal a különbséggel, hogy az én nővéremnek jövő hónapban fog megszületni a kisfia az új pasijától...

Teljesen normális, hogy hiányzik az exbarát, ne aggódj!

15/L

2012. szept. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!