Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiányzik a nővérem! Ma lenne...

Hiányzik a nővérem! Ma lenne a 20. születésnapja, de meghalt autóbalesetben. Mindennap csak rá gondolok . Szüleim teljesen oda vannak! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
1 éve történt, Friss jogosítványa volt annyira örült neki... Mondta hogy elmegy kicsit kocsikázni, és neki ment egy másik autó.. még élt de a kórházban meghalt. Annyira rossz hiányzik bárcsak itt lenne. Apa magát hibáztatja mert ő mondta menjen csak!. Hogyan segíthetnék neki? A válaszokat köszönöm 16L
2010. júl. 13. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A szeretteink hiánya soha semmivel sem pótólható.Az idő mindent megold...

A fájdalom soha nem múlik, csak enyhül.A gyászidő hosszú, mindenkinél más.

Sajnálom ami történt vele(tek)

Őszinte részvétem.

2010. júl. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
ez 1 nehéz kérdés...:/ Biztos eltart 1 ideig amíg túlteszitek magatokat rajta és most h szülinapja lenne még nehezebb...Ha gondolod mondhatod apudnak h természetesen nem ő tehet róla hiszen ha meg nem engedte volna akkor meg azzal szomorúságot okozott volna a nővérednek...részvétem!
2010. júl. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
Milyen érdekes, hogy tegnap is volt egy hasonló kérdés, csak ott egy kishugi falazott a bátyjának mikor elment motorozni, aztán nem jött többé haza.
2010. júl. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ÓÓÓ Istenem!Részvétem a nővéredért,nagyon sajnálom:'(

Ez borzalmas...Sajnos, csak az idő segít...

2010. júl. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Anyu amióta nővérem meghalt nyugtató segítségével alszik el mondtam neki hogy nem lesz jó a vége a szíve miatt.. mondtam neki hogy menjen el orvoshoz de semmi..
2010. júl. 13. 20:37
 6/11 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom ami történt:'(


Igen,itt már csak az idő segít. Meg esetleg ha emlékeztek rá. Apudnak meg mondd meg hogy magát hibáztassa,ez előfordul sajnos! :(


Őszinte részvétem.

2010. júl. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

20:35-ös elküldenéd azt a linket nekem?

Borzalmas lehet :( Nem tudnám elviselni,

ha meghalna akár meik bátyám is :"(

2010. júl. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyos sajnállak,3 fiú testvérem van de az tuti h belehalnék ha valamelyik nem lenne többé:(
2010. júl. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz semmit tenni. Nekem 20 évesen halt meg az öcsém motorbalesetben. 8 éve lesz. Egyedül az idő segít, amennyire. Az unokák megérkezése anyukámat kicsit lelkileg helyre tette. Az én szüleim a baleset után egymást kezdték okolni is, és ráment a házasságuk. Nem akarlak elkeseríteni de ritka az aki a bajban összetart. A környezetemben minden család ráment egy-egy halálesetre. Próbáljon anyukád meg a jelenben élni, mert elveszíthet mindent. A hibáztatás nem megoldás már. Figyeljenek rád inkább.
2010. júl. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nagyon sajnálom én nemtudnám mit tennék ha a nővérem meghalna.:( ez nagyon szomóru most ,hogy elis képzeltem őszinte részvétem.és szerintem is csak az idő segítet
2013. szept. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!