Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is ilyen az anyukája?

Másnak is ilyen az anyukája?

Figyelt kérdés

Közel 2 éve nyaggatom vele, hogy engedjen el egy másik városba(nem éjszakára) és mindig azt a választ kapom, hogy nem. Mikor megkérdeztem, hogy miért azt mondta, hogy amíg fiatalkorú vagyok addig ő felel értem. Bármi történhet velem és ő lesz a felelős. Oké, de ennyi erővel, ha lemegyek a boltba akkor is érhet baj. Míg más embert ennyi idősen elengedik a szülei addig nekem ki kell várnom a 18-at :/ nem 17, nem 17 és fél hanem pont 18. Este 8-9 óra után se lehetek kint nyáron. (no nem mintha annyira nagyon csavarogni akarnék, de na)


Közel 17L



2012. szept. 28. 18:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos, kevés az ilyen anyuka. Nem vesztesz vele semmit, ha nem mégy el másik városba.
2012. szept. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
ez kevés infó! a másik város milyen messze van?miért, kivel mennél oda? a mai világba egy kicsit érthető anyukád aggodalma
2012. szept. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy ilyen. Az én anyámat nem érdekli ha Budapestről Debrecenbe mennék. Mivel minden áldott nap a földig leissza magát. Többnyire előbb üt ököllel, és utána kérdez. Nagyon szívesen cserélnék veled.

17/L

2012. szept. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

De szar már neked, ha félt az anyukád.


Sokan, akiket elengednek a szülei éjfélig is csavarogni, cserélnének veled anyukát, hidd el!

2012. szept. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem Kérdező, azért szerencsére nem mindenkinek ilyen...
2012. szept. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nézd, én egy elég veszélyes környéken járok suliba, és volt már, hogy mikor sötétben mentem haza szabályosan rettegtem és azt kívántam, bárcsak ott lenne velem valaki. Én is tini vagyok, de megértem az anyukádat, gondolj bele, ő belebetegedne, ha valami történne veled. Én speciel a barátnőimnek is mindig mondom, hogy: hívj fel, ha hazaértél, vagy posztold ki facere. Mert szeretném tudni, hogy épségben megérkezett-e. Ha mindenáron el akarsz menni, kérd meg anyud, hogy menjetek ketten. Ha vmi magánügyed van, akkor mondd neki, hogy kérsz x óra szabadidőt, addig ő üljön be vhova kávézni vagy vásárolgasson, és ha már nagyon aggódik érted, hívjon. Én tuti ezt csinálnám.
2012. szept. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Budapestre mennék, ami kb másfél, 2 órára van innen.
2012. szept. 28. 19:09
 8/18 anonim ***** válasza:
háát,tudom hogy nem ezt a választ vártad,de oda tényleg nem engednélek el. bár még mindig nem világos hogy kikkel mennél
2012. szept. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Oké, 17 évesen nem. De, akkor mi a különbség egy koleszos első éves egyetemista és egy ilyen korú lányban, mint én?

(Feltételezzük, hogy rögtön tovább tanult az illető.)

2012. szept. 28. 19:31
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne csináljátok már, hogy valakit 17 évesen NAPPAL nem engednétek el Budapestre.... ehhez képest meg ugye rá évre, 18 évesen fejest ugorhat az éjszakai életébe is, ha akar...
2012. szept. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!