Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért volt jó ez a szüleimnek...

Miért volt jó ez a szüleimnek hogy tönkretették a tegnapi napomat?

Figyelt kérdés

Nos, úgy volt, hogy tegnap délután apa elvitt a tánciskolába, mert úgy volt hogy néptáncolni fogok, ott maradtunk az óra egy részében a szünetig, volt ott olyan is akit ismertem és jóban voltam vele, de egy olyan lány is akit szintén ismertem és nem jöttünk ki jól, sőt utált is:S és apa szerint velem volt a baj meg minden, meg nem értette meg hogy én nem akarok oda járni. Nos, hazafelé várjuk a buszt, és nagy szerencsétlenségemre összetalálkoztunk az ötödikes iskolámból gyerekekkel, köztük azzal a fiúval is aki tetszett nekem és én is neki (de mára már utálom) és apa még beszélt is vele ráadásul! és majdnem leégetett előtte aztán mire hazaértünk anya is itthon volt és ő sem értett meg engem... na ez elcseszte a tegnapi napom, pedig a sulis része nagyon jó volt, mármint amikor iskolába voltam. Azt hittem, ez egy szép nap lesz. De mi lett belőle...

12/L


2012. szept. 29. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

jaj de édes vagy:)


Pici tini gondok.:)

2012. szept. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Én ezt nem értem... :D
2012. szept. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát az van, hogy engem hibáztatnak a szüleim mikor nem is én vagyok a hibás, meg hogy nem értik meg hogy nem akarok néptáncolni ott... és egy szép napot is tönkretettek:'(
2012. szept. 29. 12:21
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azzal akivel nem jössz ki jól, ne foglalkozz, azokhoz menj oda akikkel jóban vagy, velük beszélgess. Az ilyesmiben senkivel sincs baj, csak egyik félnek sem tetszik a másik viselkedése, külseje, személyisége stb. A szüleid szerintem nem szándékosan tették tönkre a napodat, csak azt mondták a véleményüket. Ennél azért léteznek nagyobb gondok is egy ilyen kis semmiségen nem kéne magadat ennyire felhúzni, ami történt megtörtént, változtatni már nem tudsz rajta, és emiatt idegeskedni pedig felesleges.
2012. szept. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg aranyos volt :) Nem akarták tönkretenni a napodat a szüleid, ők csak néptáncra szerettek volna vinni. Én mennék is a helyedben, ha ott van egy lány, akit utálsz hát istenem, az élet nem abból fog állni, hogy elmegyünk onnan, ahol utálunk valakit. Meg kell tanulni továbblépni és minél korábban, annál jobb. Ha ez sikerül később nagyon jelentősen könnyebb lesz az életed :)
2012. szept. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor adok hálát az Istennek, hogy sosem lesz gyerekem. :D
2012. szept. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bár nekem is ilyen problémáim lennének :-) Könnyebb lenne az életem, az egyszer biztos.


Amúgy a szüleid nem akarták tönkretenni a napodat. Nem is tették. Ha majd később visszaolvasod ezt a kérdést, jókat mosolyogsz majd azon, miket írkáltál gyerekként.

2012. szept. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"összetalálkoztunk az ötödikes iskolámból gyerekekkel, köztük azzal a fiúval is aki tetszett nekem és én is neki (de mára már utálom) és apa még beszélt is vele ráadásul!"


Mekkora tragédia!

Nyugalom, én is voltam 12 éves valaha, nem felejtettem el, hogy voltam én is ennyi idős, de most komolyan... te utálsz valakit és nem beszélsz vele, akkor apád is te vagy, ő sem beszélhet vele? Nem vágom. :P

2012. okt. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!