Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak a szüleimnek?

Mit mondjak a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Hétfőn volt szülői de nem szóltam anyámnak és ofő nagyon kiakadt rám és fel akarta hívni de véletlenül rossz számot adtam meg neki ezért írt egy levelet ami tegnap ért ide de eltüntettem. Ma rákérdezett hogy anyám megkapta-e a levelet és azt mondtam h nem tudom. De olyanokat írt bele amik nem is teljesen igazak. Olyanokat írt hogy alszok órán, visszapofázok, szemtelen vagyok meg nem tanulok, lógok, kések óráról, cigizek és tiszteletlen vagyok és ha ez nem változik akkor kiraknak. Ezek nem pont igy vannak de mind1. Tavaly megbuktatott angolból és alapból utál de arra nem számitott hogy az ő osztályába fogok járni :) azt mondta hogy mindenképpen szóljak anyámnak hogy holnap menjen be. Még nem szóltam neki. Most gyorsan aludjak el mielőtt hazajön vagy mit csináljak? Nem akarom hogy találkozzanak mert abból baj lesz.

16/F


2012. szept. 13. 20:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
pedig ezt nem úszod meg, úgyhogy minél előbb szólsz neki, annál jobb. próbáld meg megbeszélni vele, hogy ez a tanár pikkel rád.
2012. szept. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
ezt most már baszhatod :D
2012. szept. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Inkább most szólj. Menny el azért kevesebb mint két hét alatt csak nem csináltál ennyi hülyeséget.

Jelentkezz át egy másik suliba.

2012. szept. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
szerintem én már scak gyűjtőiskolába mehetek
2012. szept. 13. 20:30
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Miért?
2012. szept. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
tavaly félévkor se vettek fel másikba
2012. szept. 13. 20:32
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
Te még 18 éves korodig tanköteles vagy. Szóval valahova fel kell venniük.
2012. szept. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

már csak 16 év a tankötelezettség..


és kedves kérdező, te meg egy űberidióta vagy, és sajnálom anyádat, bár valszeg az ő nevelés miatt lettél ilyen f.szfej.

Nőj fel, és vállald a felelősséget a tetteidért.

2012. szept. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nem mondanám h ki a fxszfej
2012. szept. 13. 20:42
 10/15 anonim ***** válasza:

"Hétfőn volt szülői de nem szóltam anyámnak és ofő nagyon kiakadt rám és fel akarta hívni de véletlenül rossz számot adtam meg neki ezért írt egy levelet ami tegnap ért ide de eltüntettem"


LOL ez tetszik :D Sz*rd le azt a hülye tanárt,ha annyira látni akarja anyádat akkor menjen el hozzátok :D Csak így tovább :D

2012. szept. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!