Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez igazságtalanság?

Szerintetek ez igazságtalanság?

Figyelt kérdés

15 évesek leszünk, az ikertesómmal, én lány vagyok, ő fiú.

Én mindig is társasági ember voltam, szóval szeretek a barátnőimmel elmenni valamerre, de nekem mindig itthon kell lennem max. 8ra. Persze nyáron kint maradhattam 9ig, negyed 10ig max.


A tesóm viszont soha sem volt az a kimozdulós, csak most, hogy gimibe mentünk, új osztálytársak és azokkal elment először valamerre.Nekem azokról a fiúkról megvan a véleményem, de persze az ő barátai...

És a lényeg, hogy neki azt mondta anyukánk, hogy 8 után jöhet .Nem mondott neki semmi pontos időpontot..


Félre ne értsétek én örülök neki, hogy lettek barátai és eljárogat csak ez nem tetszik, hogy neki több mindent engednek és majd ebből lesz a baj..

Próbáltam már beszélni erről anyuval, de azt mondta ne szóljak bele, az van amit ő mond..


Mi a véleményetek erről?


2012. szept. 29. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez tényleg fura. Van némi realitása, hogy téged mint lányt miért félt jobban, de ez így nem igazságos. Szerintem kérdezd meg anyukádat miért van ez így? Próbálj meg ne veszekedést szítani a dologból, mert akkor csak bemakacsolja magát anyukád, és pláne nem lesz változás. Egyébként szerintem a 8 óra teljesen jó egy 15 évesnél.
2012. szept. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lány vagy. Mondjuk azért pénteken engedhetnének tovább is.
2012. szept. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Suliidőben CSAK péntekenként megyek el.
2012. szept. 29. 16:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Az bizony!
2012. szept. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Megértem az állaspontodat, de azért te mégis csak lány vagy...
2012. szept. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Lány vagy, és ő fiú. Ez az oka. Neked lányként sokkal több félnivalód van utcán, szórakozóhelyen, mint neki.
2012. szept. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sok családban a lányoknak kevesebb mindent engednek meg, mint a fiúknak, ill. sok helyen a házimunkában sem egyenlően kell segíteni. Ez nevelési felfogás kérdése, anyukád ennek a híve, ezen szerintem nem nagyon tudsz változtatni, legalábbis én még nem láttam rá példát, hogy valakinek összejött volna (mondjuk kivételek mindig vannak, csak én nem ismerek).

Abba nem mennék bele, hogy szerintem ez helyes-e vagy sem.

2012. szept. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!