Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen igazságtalan az...

Miért ilyen igazságtalan az élet? 27 / F

Figyelt kérdés
Körülöttem mindenkinek összejönnek a dolgai csak nekem nem....és ez már kezd eléggé lehangolni.

2012. aug. 19. 19:42
 1/4 anonim válasza:
Hát ezzel nem vagy egyedül. De ez az élet rendje egyszer fent másszor lent! :(
2012. aug. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszer fent inkább lent,mint a sorozat is mondja..
2012. aug. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez csak egy gondolat a fejedben,ne azonosulj vele. :)

Én 33 vagyok,és sokszor gondolom ugyanezt a negatívot,és nem győzöm emlékeztetni magam,hogy a rossz gondolataim csak illúziók.

Különben nem jönnek össze mindenkinek a dolgai....Legalábbis a pozitív dolgai,túl sokan vagyunk a földön.Van akinek egy kakálás is sikerélmény,sovány vigasz,de nem olyan sötét a dolog,mint látod.

2012. aug. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A helyzet rosszabb mint gondolom. Nincs saját lakásom, tehát külföldre kell menni hogy legyen lóvém, futhatok a pénzem után, országról országra. Eddigi életem is erről szólt, költözésről, ezér sincs olyan igazi szoros baráti köröm, mert oda mentünk ahol munka volt...... míg azt látom aki kényelmesen egy helyben tud maradni annak van stabil baráti köre, programjai, élményei.... én meg tanulok + dolgozok mint egy állat...míg a fiatalságom eltelik...ez ki*****
2012. aug. 19. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!