Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap este ránk nyitott a...

Tegnap este ránk nyitott a barátnőm apja. Hogy merjek elé menni ezek után?

Figyelt kérdés

Tegnap kicsit bevadultunk a barátnőmmel de arra nem számítottunk, hogy bejönnek a szülei mert nem szoktak. Éppen rajtam volt a barátnőm amikor az apja benyitott gyorsan ki is ment de láttam az arcát amit jobb lett volna nem látni. Reggel eléggé úgy nézett rám hogy "kiheréllek köcsög!" Sok idő volt mire megbarátkozott velem úgyhogy most megint félek tőle. Ezek után hogy nézzek a szemébe? Csináljak úgy mintha nem történt volna semmi?

20/F


2012. szept. 30. 17:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Ha az apja nem veszi poénosra a figurát, akkor igen, csinálj úgy minta semmi nem történt volna. Neki kellett volna kopogni, nem tette, ne ti érezzétek magatokat kellemetlenül.
2012. szept. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%

Ő érezze magát kellemetlenül, miért nem lehet kopogni?

Az én anyós jelöltem elvárta,hogy kínosan érezzem magam amiatt,hogy ő kopogás nélkül ránk nyitott és még csak ki sem ment azonnal,mert fontos volt azt ez egy darab péksütit behozni,amit ő a barátomnak szánt. Takaróba voltunk hála istennek,de teljes egyértelmű volt. Még ha délután lett volna,de este 10-11 óra volt.

Ha egy rossz szót is szól,hiába utál, közöld vele,hogy Kopogni illett volna, és akkor talán tudtatok volna szólni,hogy most nem alkalmas.

2012. szept. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Zárni kell az ajtót...


Mondjuk nekünk szerencsénk volt mert mire a barátom anyja benyitott mi épp befejeztük.. de minden ruha szanaszét volt, és elkezdte mondani a mondandóját :S


Engem nem érdekelt, én nem éreztem magam kellemetlenül, bunkó volt :S

2012. szept. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
20%
" Aki éjjel legény, legyen legény nappal is! "
2012. szept. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Hát nagyon nem vette poénosra, igazából én se tudom hogy reagálnék egy ilyen helyzetre :D

Rajtunk még takaró sem volt úgyhogy mindent látott.

2012. szept. 30. 17:34
 6/21 anonim ***** válasza:
77%
Ép eszű ember ilyenkor bezárja az ajtót! Akkor sem lett volna jobb, ha kopog, mert aligha hagytátok volna abba!
2012. szept. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Idovel majd megemeszti. Bar el nem felejti soha az biztos.

Egy ilyen szitu mindenkinek kinos. A legjobb lenne viccesre fogni a figurat bar ha a szulo erre keptelen jobb ugy tenni mintha semmi nem tortent volna. Idovel enyhul a feszultseg.

2012. szept. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt elárulom, hogy nem minden ajtón van zár.


Tégy úgy mintha meg sem történt volna, egyszer csak túlteszi magát rajta.

2012. szept. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
egyébként hány éves a barátnőd? elég hülye kérdés,de lehet az apja még mindig a "pici" lányaként tekint rá,és azért olyan morcos..
2012. szept. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
második vagyok. mind ketten albérletben élünk,csak a bejárati ajtóhoz van kulcs mind két házban :S
2012. szept. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!