Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap este ránk nyitott a...

Tegnap este ránk nyitott a barátnőm apja. Hogy merjek elé menni ezek után?

Figyelt kérdés

Tegnap kicsit bevadultunk a barátnőmmel de arra nem számítottunk, hogy bejönnek a szülei mert nem szoktak. Éppen rajtam volt a barátnőm amikor az apja benyitott gyorsan ki is ment de láttam az arcát amit jobb lett volna nem látni. Reggel eléggé úgy nézett rám hogy "kiheréllek köcsög!" Sok idő volt mire megbarátkozott velem úgyhogy most megint félek tőle. Ezek után hogy nézzek a szemébe? Csináljak úgy mintha nem történt volna semmi?

20/F


2012. szept. 30. 17:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Gondoljátok azért mérges apuci, mert otthon kufircolnak???? én inkább azt gondolom azért, mert a kicsi lányát egy másik férfi d.ja. AZ Ő kicsi lányát. Inkább ezen van kiakadva gondolom, ezen nem segít a kopogtatás. Hát próbálj meg természetesen viselkedni, aztán a szitu úgyis adja magát.
2012. szept. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
De ha kopogott volna akkor talán nem tudja meg hogy mit csinálunk. Amúgy 18 éves
2012. szept. 30. 18:16
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát a helyében inkább én érezném kínosan magam, szóval szerintem ne foglalkozz vele.
2012. szept. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd 18 éves, te 20. Én nem gondolnám, hogy ne csinálhatnátok. Inkább az apjának kellett volna kopognia. Gondolom nem 1 hete vagytok együtt, bár ezt nem írtad, hogy mióta. Azért bármennyire is félti a lányát, azt gondolhatja, hogy manapság egy 18 éves lány már ritkán szűz. Nem hinném, hogy felhozza, de ha mégis (ugye nem ismerem), akkor próbáld így felhozni, hogy hát szeretitek egymást és manapság azért egy 18 éves lány él nemi életet, mondd el, hogy vigyáztok. Egyébként úgy gondolom ez a szitu mindenkinek kellemetlen, nem hinném, hogy szóbahozza.
2012. szept. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
85%

1. Legközelebb zárd be az ajtót.

2. Oldásnak nézd meg a párpddal együtt az Amerikai pite 2. című filmet.

3. Beszélj a papával. Ő is volt fiatal.

4. Ha semmi sem segít, akkor keressetek más helyszínt. Mégis mit gondol a papa, mit csináltok: sakkoztok? :)

2012. szept. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Én az ilyeneken mindig elhalok, hogy az ajtót nem csukják be vagy nincs is rajta zár, szülők az ajtó túloldalán és bele mernek így kezdeni szexbe.


Hát édes jó istenem, meddig tart venni egy zárat 3000 forintért és felrakni? 20 perc?

Vagy ha zárat nem lehet, akkor egy beakasztható láncot?


A 18 éves lány felnőtt, én csodálkozom, h nincs igénye egy zárható szobára.

2012. szept. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

velem is történt ilyen pont 18 évesen :)

csak a nappaliban volt kihúzható kanapé, anyum tudta, hogy nálunk aludt a barátom, de valahogy mégis elfelejtette, és reggel minden előzmény nélkül szélesre tárta az ajtót, és megkérdezte kérünk-e reggelit :)

ami külön vicces, hogy a barátom volt felül, de annyira váratlanul érte a dolog, h leugrott rólam, és látszott, ami ilyenkor látszani szokott :DDD

szerencsére azért anyám elég laza, és nagyon bírta a srácot, szóval a reggeli kínos mosolygások közepette telt, de harag nem volt belőle :)


na, utána messziről kerülte a nappalit, mikor együtt aludtunk :D


ha az apuka ennyire szigorú, akkor inkább próbáljatok nálatok aludni, vagy akkor szeretkezni, ha tutira nincs otthon senki.

2012. szept. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

és egy lánc mennyiben védte volna meg őket ?:D ne szórakozz már ember. Anyám soha nem nyitott még ránk. Nem rohangál be,mikor itt van a párom.Akkor kérdezi meg,hogy kérünk-e enni,ha valamelyikünk kimegy mosdóba. Ha nem megyünk ki, végső esetben (ha hall tőlünk beszélgetés hangokat, nagyon sokat viccelődünk, tehát rengeteget is nevetünk pl.) kopog, és csak akkor nyitja az ajtót,ha szólok,hogy "jöhetsz".

Nem hiszem el,hogy ha valakinél ott van a párja, akkor van olyan halaszthatatlan dolog amiért zavarni kell őket, és nem várhat még addig,amíg haza nem megy.Vagy csak addig kellene várni,amíg valaki ki nem jön a szobából.

2012. szept. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A lánccal annyit ér el, h feltartóztatja az érkezőt. Van idő valamit felkapni, vagy kiszólni, h várj egy kicsit. Nem pedig arra felocsúdni, h szexelünk, apu meg már a szoba közepén áll.
2012. okt. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Kérdező, nem kell hallgatnod azokra akik azt mondják hogy beszélgess el a papival ! Miért neked kéne elbeszélgetned vele mikor ő volt a tahó bunker ! Soha nem is bírtam ezeket a papákat akik annyira őrzik a lányukat, ( szerintem beteges főleg ha már felnőtt) Nekem volt egyszer egy ugyanilyen esetem amikor a papika benyitott, de az a veszekedés amit kapott tőlem meg az anyóstól azt tuti értette olyannyira hogy elment 2 napig és nem jött haza, had oldódjon címszóval és szégyenlje magát az ilyen tetű láda aki még azért sértődik meg mert ő volt a bunker ! Ne légy jó fiú ilyen helyzetben, Értsétek meg mind 2 eten felnőtt emberek vagytok ! Nehogy már úgy kelljen neki mondani hogy papi szeretkezhetünk -e az icuri picurinak gondolt lányoddal! Ha nem ő kér elnézést ezért a kellemetlenség okozásért akkor hagyd a fenébe, ha pedig továbbra is csúnyán nézeget akkor mond meg neki ne bunker módon hogy ne maga vagy te, ha tegeződtök hogy ne nézzél csúnyán te is voltál fiatal, ha erre rosszúl reagál, akkor csapj le neki egy állast és mond meg neki hogy a felnőtt életetekbe ne szóljon bele és ne sértse a személyiségeteket és mutasd meg neki hogy nem vagy egy jó fiú akit úgy írányt mint a távirányítós autót ! Ebből tuti érteni fog és visszafogja magát és ezért még csak el se visznek, hisz vehetjük úgy is mintha szeretkezés közbe rád akart volna támadni és védekeztél ellene, szóval elmehet a francba , egy tasli még nem fog látszódni de ezt csak abban az esetben ha tényleg irritáló amit csinál ! Ebből vagy érteni fog vagy pár dolgot tud tenni, elfogadja a helyzetet és tudja hogy nem hagyod magad, vagy elmegy a francba lenyugodni, vagy sértődösködik továbbra is magában, és ezzel elfog mindenkit magától marni és ebben egyedűl marad, sok sikert, bár későn reagálltam, és mielőtt jönnének a kommentek hogy milyen agresszív mód ez, azoknak azt üzenem hogy kedveljétek csakaz ilyen lány őrő papikákat aki nem akar a közelükbe engedni lehet az normális srác nem nomális srác, tök mindegy , felnőtt emberekről van szó ! Én utálom az ilyen papaikat akik ennyire betegesen őrzik a lányukat, ez felér egy enyhe pedofiliával, ez olyan mintha ő akarná ku-fircollni az anyját is meg a lányát is , már bocsánat ! DE EZ AZ IGAZSÁG ! Ne hagyd magad, és ne érezd magad kellemetlenűl ! Én megtanultam hogy soha nem szabad magad hagynod !
2016. jan. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!