Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig lehet titkolni egy...

Meddig lehet titkolni egy megcsalást?

Figyelt kérdés
Megcsaltam a feleségemet de nem akarok neki elmondani. Szerintem máshonnan nem tudná meg és ez csak egyszer történt meg, máskor nem fog. Tudom hogy nem mentség de nem voltam teljesen józan. Ha elmondanám akkor szerintem elválna és ezt nem szeretném. Tudnám titkolni?
2012. szept. 30. 21:17
1 2
 1/18 Jégtánc ***** válasza:
82%
Tudnál a titokkal ugyanúgy élni a feleségeddel? Tudnád ugyanúgy szeretni? Tudnád kezelni az örökös lelkiismeret furdalást?Ha van egyáltalán.Felnőtt ember viselje el a következményeket.Mond el,előbb vagy utóbb úgyis kiderül.
2012. szept. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
Persze. A trukkje az hogy kepzeld be magadnak hogy csak almodtad (amugy is reszeg voltal), addig mondd magadnak hogy csak alom volt amig tenyleg te is el nem hiszed hogy nem volt valosag. Es akkor siman utana a szemebe is fogsz tudni siman nezni.
2012. szept. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
75%
Semeddig!Egyáltalán nem korrekt, ha nem mondod el, és sokkal rosszabbul jársz, ha mástól tudja meg...Fő az őszinteség...
2012. szept. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Csúnya dolog hazudni de ha mástól nem tudná meg akkor 50 évig is titkolhatnád. Te tudod hogy tudnál-e úgy élni vagy sem.
2012. szept. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
60%

"ez csak egyszer történt meg, máskor nem fog"

Megbántad, nem fogod újra - szerintem engedd el, ne aggódj.. szerintem ezt az aggódás-energiát fordítsd át figyelmes-kedvességre a feleséged iránt. Van ilyen. Működik.

2012. szept. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%

Az komoly felhasználónév. :D

Odaírhattad volna még esetleg mellé a 14/88-at is.

2012. szept. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%
Gondolkoztam rajta de így jobban mutat :D
2012. szept. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%
Remélem meg tudja. És nem kell hazugságban élnie! :S
2012. szept. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 intrepid ***** válasza:
48%
Semmiképpen el ne mondjad neki! Amit nem tud az ember, az nem fáj. Az én jelszavam, ha jól főznek otthon, nem megy az ember vendéglőbe.
2012. szept. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"Meddig lehet titkolni egy megcsalást?"


..amig ki nem derul?:D

2012. szept. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!