Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tökéletes családom van,...

Tökéletes családom van, mégsem érzem magam boldognak, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
3 éves a fiam és van egy jól működő házasságom. Bár a gyerek karrierista szülők közé született, de végül mégis én adtam lejjebb az igényeimet és a legtöbb időt a gyereknek szentelem. A férjem elismert művész, a mai napig támogatom az ő karrierjét is. Nyugalomban élünk, a férjem szinte "szerelmes" a fiába, ha tudja, mindig cipeli magával, tehát többet nem is kívánhatnék. Viszont egy ideje úgy érzem, hogy mégsem vagyok boldog, valami hiányzik, pedig nem lenne okom hiányolni semmit. Igyekszem nem kimutatni senki előtt és szerencsére nem is tűnik fel a férjemnek, mert mindig vidám vagyok, mosolygom stb. De mégis belül érzem, hogy valami rossz és nem tudom megfogalmazni. Nem alszom jól, folyton úgy érzem, hogy valami belülről mar. Miért érzek így, ha nincs is semmi komoly gondunk?
2012. okt. 5. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
A kutya is jó dolgában veszik meg. Lehet unatkozol.
2012. okt. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A kis gond is gond. De mi honnan tudhatnánk, mi a bajod? Na, gondolkozz egy kicsit, mi bánt!
2012. okt. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A férjeddel való kapcsolatodat meg sem említetted. Talán mellékes vagy mi? Nem lehet, hogy nem is voltál belé soha olyan lángolóan szerelmes? És épp ezért, hiányolod az izgalmat az életedből..
2012. okt. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi a boldogság? meg tudnád fogalmazni (akár emailben is, felelek rá)? Miért szólnak olyan különösen a régi bölcseleti művek a boldogságról?

Régi kínai mondás, mi a boldogság:

A nagyapa meghal, az apa meghal, a fiú meghal.

Mit mond ez?

Miért ír így József Attila (az "Eszmélet"-ben)?

"Láttam a boldogságot én,

lágy volt, szőke és másfél mázsa.

Az udvar szigorú gyöpén

imbolygott göndör mosolygása.

Ledőlt a puha, langy tócsába,

hunyorgott, röffent még felém -

ma is látom, mily tétovázva

babrált pihéi közt a fény."

*

Valószínű fokozatosan vissza kell venni a gyerekre szánt időt, mert már nem igényli 24 órában, és a hivatásbéli dolgaid keresni. Ez nem könnyű, mert nyilván-természetes és jó- háttérbe szorult.

2012. okt. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Fél éve kezdtem el ismét dolgozni, szerencsére az én munkám sem kötött, akár csak a férjemé, tehát van időm mellette néha barátokra is, kikapcsolódásra. Talán az bánt kissé, hogy úgy érzem, meg kell felelnem a körülöttem levőknek és mindenben a maxot akarom nyújtani, egy ideje pedig nincsenek magamra vonatkozó céljaim.
2012. okt. 5. 21:44
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is azt a kutyás hasonlatot akartam írni, mint az első.
2012. okt. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem vagy normális.
2012. okt. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

Az emberek állandóan elégedetlenkednek,de ez a nőkre kifejezetten igaz


na jöhet a lepontozás sértődös mamák :D

2012. okt. 6. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is úgy tűnik a férjeddel nincs rendben a kapcsolatod.Csak a gyermekkel és a munkájával kapcsolatban említed.Ahogy leírod az életed elég langyos víznek látszik,bele vagy fásulva az egészbe.Fel kellene rázni a kapcsolatot.
2012. okt. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sok no kuzd ezzel a dologgal megkerdik maguktol ez az elet ? ezt akartam ennyi? Sok no ilyenkor celt tuz ki maganak vallal egy kistestvert szeretot keres nyelvet tanul belevag egy uj hobbyba keresi az elete ertelmet.Talan a hit hianyzika zeletedbol vagy a jotekonykodsas egy nemes cel amitol hsszznosnak erezheted magad ujra es ujra alig varod a reggelt mert hajt a celod.
2012. okt. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!