Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy 250es gokartom a...

Van egy 250es gokartom a gyújtás szinte tökéletes (babeta gyújtás) de a karburátoron a keverék nemjó. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
begyullad... de csak 2-3 mp-ig és bedöglik
2012. márc. 16. 11:01
 1/3 A kérdező kommentje:
egy 250es cezet motor hajtja :) (ezt kihagytam...)
2012. márc. 16. 11:40
 2/3 anonim ***** válasza:

Le kell szedni, ki kell takarítani és beállítani. Ennél közelebbit nem lehet neten keresztül mondani.


Ha jól beállítottad és mégsem működik, akkor lehet hibás a karbi is. Valamelyik alkatrésze, vagy esetleg az öntvény. Nekem van itthon olyan karburátoröntvényem, ami kívülről tökéletes, de hibátlan alkatrészeket beleszerelve sem működik valami rejtett hiba miatt megfelelően.

2012. márc. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ki lett tisztitva de nemaz a gond begyullad... de gázolgatni kell h ne dögöljön be és durrog mitől lehet? sztem a keverék de hogy állitsam be? van ehhez könyv de nemtalálom
2012. márc. 22. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!