Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselnétek ha a párotok...

Hogy viselnétek ha a párotok elvesztené egy végtagját plasztikai mütét szövődményeként? Haragudnatok? Mellette maradnatok? Nem is tudtatok a mütetről titokban csinalta

Figyelt kérdés
Azert titokban hogy ne kelljen a ferjnek mutogatni a vastag combjat stb amit probalt elrejteni ruhakkal hangulatfnnyel stb, es hogy ne azt lássa belőle elsőre vagy értitek ezért nem mondta el.pont azért mert tetszeni akart.
2012. okt. 6. 14:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Remélem ez csak buta elméleti kérdés...


1. Bízom benne, hogy nem rohangálnak annyira nem okos emberek, akik titokban operáltatják magukat.

2. Ha egy házasság rendben van, akkor se titkolózásra nincs szükség, se arra, hogy egy nem tökéletes testrész álljon a boldogság útjába.

3. Ha meg azért válna el, mert a példánál maradva narancsbőrös a combom, akkor örömmel segítek neki csomagolni.

Nem arról van szó, hogy ne törődjön magával az ember, de ez így minden szinten túlmutat a józan ész határain.


4. Tanulj meg helyesen írni!

2012. okt. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Lekötne az, hogy perelem az orvost.
2012. okt. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Én nem maradnék mellette. Nem az elvesztett végtag miatt, hanem azért mert becsapott azzal, hogy titokban műttette meg magát.


A férjről meg csak annyi a véleményem, hogyha nem tetszett neki a felesége vastag combja, és esetleg ezt még mondogatta is neki, akkor a mi a búbánatért vette feleségül?

2012. okt. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Ha annyira nem bízik bennem, hogy megossza velem, mitől frusztrált, mi zavarja a testén, akkor miért maradjak vele?
2012. okt. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

alapból nem járnék olyannal aki szégyenli előttem a testét.

úgy érezném, azt hiszi nem szeretem eléggé és emiatt kiábrándulnék.

én ha már eljutok valakivel az ágyig, őszintén megmutatom magam. lapos a hátsóm és vannak rajta halvány, fehér csíkok, de soha egy partnerem se undorodott ettől el vagy bármi ilyen.

ha valakivel lefekszek az azt jelenti hogy testestül, lelkestül elfogadom és hogy ő is engem. szóval csak ne takargassa magát.

és mindenféle más okból elfogadom ha elveszti egy végtagját, akkor is ha plasztikai műtét miatt van de csak úgy, ha előzetesen ezt velem megbeszélte.

ha annyira fontos lenne neki az operáltatás elfogadnám, hisz azt szeretném hogy boldog legyen, még ha én addig elégedett is voltam a külsejével, egy testrész nem számít.

viszont ha hazudozik, titkolózik, nem bocsájtanék meg neki mert azt jelenti, nem bízik bennem, vagy fél tőlem, nem őszinte, nem akar dolgokat megbeszélni velem, magyarul nem teljes társam.

annak meg műtét nélkül sincs értelme... lehet egy rakat hibája, de az őszintétlenség nem tartozhat közéjük és kész.

2012. okt. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%

Borzasztó mérges és csalódott lennék. Egyrészt, mert titkolózik előttem és nem bízott bennem, másrészt mert azért vesztette el egy végtagját, mert hülye volt, már bocsánat. Nem tudom, mellette maradnék-e. És nem a végtag miatt, a hazugság miatt, de sajnálatból sem szeretnék valakivel együtt lenni. Én is kövér vagyok, de eszembe nem jutna, hogy plasztikai műtéttel fogyjak, vagy sport és egészséges életmód, vagy sehogy. A férjem szeret, ha meg nem tetszik neki, vagy változtatok, vagy elhagy.

Viszont, ha a férj lennék, és mondogattam, hogy kövér vagy, és ezért ment műtétre, elgondolkodnék, hogy vajon szeretem-e még ezt a nőt?

Ha betegség miatt veszti el a lábát, nyilván más a helyzet.

2012. okt. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

Ha betegség miatt kell plasztikázni (még nagyim lábát is kellett,nem volt bőr egy balaeset után a lábán),és úgy,akkor nem kérdés,együtt amig élünk. (persze itt tudok az előzményekről, a műtétről)


De elirt esetet el se tudok képzelni.

Párom is szégyellte pár testrészét,de össze se házasodtunk volna amig nincs köztünk olyan viszony hogy előttem bármit merjen és semmit ne szégyelljen.

2012. okt. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De az ember tetszeni akar a párjának és nem a csúnya dolgait mutogatjq hanem a szépet... Szerintem. És ha ő szépnek lat qkkor minek hivjam fel a figyelmet a rosszra? Inkább megpróbálok változtatni rajta de félek a lehetséges szövödmnyektől.akar meg is lehet halmi ezt is aláiratják bármi elképzelhető. De azt elmondom strandra nem merek menni a párommal meg világosban levetközni előtte teljesen.
2012. okt. 8. 09:48
 9/14 anonim ***** válasza:
16%
te nem vagy normális...komolyan....minek a párod, ha nem bízol meg benne?
2012. okt. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

végtagot nem lehet elveszteni plasztikai műtét miatt... (bőr flvarás zsír leszívás)


azért iratják alá hogy ismered a kockázatokat, és így is vállalod mert ez a szabály egyrészt, másrészt meg olyan szövödmények léhetnek fel amit előre nem tud az orvos: allergiás vagy a gyógyszerre, nem birja a szervezeted az altató szert, mellműtétnél a szervezet nem fogadja el az implantátumot és kidobja


plasztikai műtétbe nem nagyon szokás még belehalni se..legalábbis nem a normális országokban: igen, volt már olyan híresség aki a feltöltette a farát és belehalt, de ő is csak azért mert az Usában nem vállalták az orvosok és elment braziliába ahol az orvos rossz helyre szurta a tűt, a botox bekerült a véráramba és vérmérgezést kapott...


amire a férjed jobban haragudna az szerintem a feleslegesen kidobott nem ksi összeg, hiszen életmód váltás nélkül a narancsbőr és a zsír visszaköszön...

2012. nov. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!