Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá, hogyha a...

Mit szólnátok hozzá, hogyha a férjetek eladná a kocsitokat a megkérdezésetek nélkül?

Figyelt kérdés

Ma délelőtt elsétáltam a két utcával arrébb lakó szüleimhez és mire hazaértem eltűnt az udvarról a kocsim. Kérdezem a férjem, hogy hova lett. Ő meg tök természetesen mondja, hogy eladtam.

Hát hogy lehet ilyet csinálni? Ekkora bunkó, hogy lehet valaki?


2012. okt. 6. 21:23
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
63%
Ha a te kocsid és a te neveden van, nem tudja eladni. Ha meg ő vette és az ő nevén van, akkor eladhatja, viszont akkor nem is volt a te kocsid.
2012. okt. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
32%
Biztos, hogy a te kocsidrol van szo? Mivel azt nem tudna eladni nelkuled pl., itt talan csak hasznaloja voltal ennek az autonak, tehat a ferjeddel kell ezt tisztaznod, hogy mi tortent valojaban?
2012. okt. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
Nem az én nevemen volt, de ettől még az én kocsim volt.
2012. okt. 6. 21:31
 4/51 anonim ***** válasza:
58%

Ha nem a te neveden volt hanem a férjed nevén akkor miért ne adhatná el a kocsiját?? Te csak használtad, de nem a te kocsid volt.

Ettől függetlenül egy házasságban egy kocsi eladást vagy vásárlást megszokták beszélni a házaspárok.

2012. okt. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
36%
Joga volt eladni a kocsit... Igaz, hogy megbeszelhette volna veled.
2012. okt. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
52%
Attol meg nem lesz a tied, hogy használod...
2012. okt. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
42%
Örülj hogy csak a kocsi volt, van aki a feleségét is eladja.
2012. okt. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
90%

Enyém, tiéd...nem közös? Mert abban az esetben közös döntés kellene legyen, és igen, gáz, egy házasságban ezt meg kellene beszélni.


Mi alapján tiéd a kocsi? Te fizetted a részleteket? Mert akkor joggal mondhatod, hogy a tiéd, még akkor is, ha nem a te neveden van. És igen, gáz, hogy eladta a tudtod nélkül, teljesen függetlenül attól, kié.


Egy házasság közös döntésekről szólna...Ebben ez szomorú, hogy úgy tűnik, ő nem így gondolja.

2012. okt. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy ti ezt ilyen könnyen kezelitek.

Őszintén kívánom, hogy nektek is tüntesse el a háztól a párotok egy számotokra nagyon fontos tárgyat.

2012. okt. 6. 21:45
 10/51 anonim ***** válasza:
97%
Nem kérdeztél rá, hogy miért nem beszélte meg veled?
2012. okt. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!