Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá, hogyha a...

Mit szólnátok hozzá, hogyha a férjetek eladná a kocsitokat a megkérdezésetek nélkül?

Figyelt kérdés

Ma délelőtt elsétáltam a két utcával arrébb lakó szüleimhez és mire hazaértem eltűnt az udvarról a kocsim. Kérdezem a férjem, hogy hova lett. Ő meg tök természetesen mondja, hogy eladtam.

Hát hogy lehet ilyet csinálni? Ekkora bunkó, hogy lehet valaki?


2012. okt. 6. 21:23
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
4%

inkább legyen enyém-tied még házasságon belül is, mintsem azon menjen a balhé később, h valaki a közösnek hitt dolgot önhatalmúlag eltávolítja a portáról.


a férj jogilag megtehette, az, h erkölcsileg már kifogásolható a tette, az nem a mi problémánk, hanem a kérdezőé.

2012. okt. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
52%

Az én egyik nőismerősömnek a férje eladott egy olyan házat ami még a felesége dédszüleié volt. És több olyan dolgot is eladott volna, ha sikerül, amit a felesége vitt a házasságba. És mindezt csak azért, mert akkor olyan volt a törvény, hogy a házasság után minden a férj nevére került.

Sőt miután elváltak, a barátnőm elenyésző részt kapott vissza a vagyonából.

2012. okt. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
91%
Az én férjem szintén megcsinálta,hát nem voltam boldog tőle..természetesen az ő nevén volt,de éettől még én hordtam vele a gyerekeinket össze vissza,orvoshoz,stb...Nem azzal volt a baj hogy eladta,mert egyrészt az ő tulajdona volt,és épp meg is szorultunk,megértettem volna ha ide áll elém és elmondja,de én is hasonló körülmények között tudtam meg mint te.Igy eléggé kiakadtam. A másik meg az hogy eladhatott volna bármi mást is,valahol kitolásbol volt ez ugy éreztem.
2012. okt. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
94%
Most olvasom a részleteket,hát ez tényleg nagyon hasonlo a mienkhez....az "automon" kivül volt még a nevén a draganak 4-5 ingatlan,3 auto,5-6 kvad,meg pontosan nem is tudom mennyi veterán autó,de 5 biztos...hihetetetlenek. November 8 ra van kitűzve a válóperünk. persze nem ez miatt,de alapvető problémám volt vele hogy nem tisztelt,sz@rba sem vett,stb.
2012. okt. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
91%

Azt szólnám hozzá, hogy egy nagy bunkó.

De bizonyára feltűnt volna már korábban is, hogy nem veszi figyelembe a véleményemet engem is érintő dolgokban, így nem ért volna meglepetésként.

2012. okt. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
17%
Ami nincs a te neveden az nem a tied. Amúgy gratulálok a párválasztáshoz.
2012. okt. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 pirospöttyöslabda1 ***** válasza:
45%
Biztosan válnék, ha nincs közös gyerek. Ha a te pénzed is benne volt az autóban, akkor elkezdenék gondolkozni, hogy ezt hogy tudnám bizonyítani esetleg bíróságon (pl tanúk, banki átutalások...)
2012. okt. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
22%

No, és otthagytad már?

Gondolom sosem fogsz elválni, mert akkor lejjebb kéne adnod az életszínvonaladat. Akkor hát, ne panaszkodj.

Te választottad ezt az életet, a te döntésed.

2012. okt. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
93%
Akármennyire gyerekes húzás, biztos visszavágnék és eladnék valamit... pl paintball felszerelését
2012. okt. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
32%

14:19


Ilyen a tökéletes kapcsolat. Ő el ad valamit, akkor én bosszút állok. A bosszú állásért meg ő áll bosszút, és így tovább!


Amúgy hogy tudta eladni ha a tied volt? Ezt nem értem?


Valakinek a nevén kell lenni az autónak,ha a te neveden van akkor nem tudja eladni, ha az ő nevén volt akkor meg nem a tied és azt csinál vele amit akar.


Ha úgy mond közösen vettétek, mármint "családi" autónak, és mind a 2en felváltva használjátok, akkor meg szimplán köcsögség volt a részéről, megkérdezésed nélkül ezt megtenni.

2012. okt. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!