Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, mit gondoltok az...

Szerintetek, mit gondoltok az alul megfogalmazott kérdésről?

Figyelt kérdés

A családom tönkre tett anyagilag,és lelkileg is.2-3 évig folyamatos terrorban éltem itthon,mára kezd javulni a helyzet.Előtte nővéremmel(külön él a férjével) jó kapcsolatunk van,ma már az adott helyzet miatt nem beszélünk,maximum a kötelező köröket lefutjuk.Most,hogy kezd nyugodtabb lenni a helyzet itthon,kezd tisztulni nekem is a látásmódom,kezdem átlátni a helyzetet,és már nagyon bánom,hogy elrontottam az életemből 2év minden egyes napját.

Ti mit gondolnátok róla,ha semmi úton módon való elköszönés nélkül elköltöznék egyszer itthonról,és az életjeleimet teljesen megszüntetném a családom irányában.Szerintetek?Sajnos ez nem egy kamaszkori eset....16-17évesen csak rontottak fokozatosan a helyzeten,de 3éve elkezdődött súlyosabban romlani a helyzet,így teljesen ember kerülő lettem,csak ha muszáj,akkor tartózkodom közöttük.Barátkozni nehezemre esik,csak a hibáimat látom(mert szerintem csak azok vannak valóban).A költözés jót tehetne nekem?


2012. okt. 6. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
De miből élnél ha elköltözöl, van munkád?
2012. okt. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
félre tett pénzem van valamennyi.költöznék pestre vagy külföldre.
2012. okt. 6. 21:47
 3/3 anonim ***** válasza:
A kapcsolat teljes megszakítása egyik pillanatról a másikra iszonyú kemény dolog, teljesen a padlóra kerülsz miatta, ezért én nagyon nem javaslom. A költözéssel viszont teljes mértékben egyetértek, akár külföldre is, valamint javaslok egy pszichológust, aki helyre teszi az önértékelésed, hogy olyan erős és magabiztos lehess, amilyen lennél, ha normális családod lenne. Egyedül ne vágh bele, mert ha mégsem bírod és visszakozol, rosszabb lesz a helyzet, mint most. Tapasztalatból beszélek.
2012. okt. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!