Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szakítottak, mert ő nem...

Ha szakítottak, mert ő nem akart gyereket, akkor én bele se menjek a kapcsolatba?

Figyelt kérdés

6 éves kapcsolata ért véget,mert a nő gyereket akart, ő nem.

Szakítás óta eltelt 1,5 év. most ismer meg engem.

én viszont majd szeretnék gyereket (1-2éven belül, ha lehet ilyet mondani)

szóval a sráccal el se kezdjem inkább.

felhozni nem merem, mert hogy néz ki erről beszélni egy friss kapcsolatban, hogy mikor lehetne gyerekünk :) pláne nő létemre ezt felhozni..neeem


2012. okt. 8. 20:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom. Én nő vagyok ugyan, nem akarok gyereket, és egy pasi kedvéért sem gondolnám meg magam ezzel kapcsolatban. Ha tényleg nem akar ő sem, nem hiszem hogy majd csak miattad akarni fog, pláne ha szakított is emiatt.
2012. okt. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%

Előbb-utóbb érdemes pedig felhozni a témát. És jobb az elején.

Persze ne úgy, hogy "mikor lehetne gyerekünk?", hanem a jövőbeli terveket szóba hozni például. Ilyenkor óhatatlanul előkerül a családalapítás is, de ha nem, akkor te is szóba hozhatod a többi terv mellett. Általánosítva, nem kettőtökre utalva.

2012. okt. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Kérdezz rá, hogy tőle nem akart gyereket, vagy egyáltalán nem szeretne, vagy akkor nem akart. Ilyen szakítási indok mellett ezt muszáj megkérdezni.
2012. okt. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Hagyd inkább.Eldobott 6 évet,annyira nem akar gyereket.Miattad nem fogja magát meggondolni.Inkább most szakíts, később nehezebb lesz sokkal.
2012. okt. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%
Én megkérdezném tőle, hogy csak attól a nőtől nem akart gyereket, vagy egyáltalán nem? Illetve ennek mi az oka. Ezek után döntenék. Szerintem nem szégyen megkérdezni egy bizonyos kor után (18 évesen még eléggé kerekedne a szemem, de egy 26 éves nőtől szerintem teljesen normális).
2012. okt. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

viszont nekem már az eljegyzéstől a gyerekig mindent szóba hozott úgy, mintha szeretné.

én meg mindre kitérő válaszokat adtam, meg elvicceltem.


most abban az állapotban vagyunk, hogy ő meg akar "szerezni" és hirtelen mindent akar már tőlem (persze ez még amolyan játékos szinten zajlik) én meg húzom, halogatom, hát a fenti dolog miatt..

2012. okt. 8. 21:02
 7/22 A kérdező kommentje:
30 feletti
2012. okt. 8. 21:03
 8/22 A kérdező kommentje:

de tényleg annyira risztóan hathat még olyanra is aki akar, ha már az elején ezzel tolakodnak

nem merem felhozni neki.

arra tippelek, féltette a fiatalságát.

de hogy miért...

2012. okt. 8. 21:07
 9/22 anonim ***** válasza:
66%
Hát ha nem támadod le, hogy de miért nem akartál tőle gyereket, akkor nem riasztó. Kérdezd meg, hogy mik a tervei, őszintén beszéljetek róla, és ezt ne vicceljétek el! Ha azt mondja, hogy nem szeretne, ne maradj vele, később sokkal nehezebb lesz kilépni a kapcsolatból! (Vagy meggondolod magad, és te is lemondasz a gyerekvállalásról.)
2012. okt. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
65%

Lehet, hogy meggondolta magát.

Én azt mondom ne félj felhozni a témát. Nem is lesz olyan nehéz, hiszen ő már célozgatott is rá ezek szerint.

Ne vesztegesd az időd mellette, ha tényleg nem akar gyereket.

2012. okt. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!