Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyan párt akik...

Ismertek olyan párt akik szakítottak és rá pár hónapra vagy akár évre újra összejöttek és most működik a kapcsolatuk? Jobb lett a kapcsolatuk vagy semmi nem változott?

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 13:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen ismerek. A barátnőm tesója. Két gyerekük van, az egyik Down kóros. A fickó elhygata Őket mert nem működött az egész dolog. Aztán másfél évre rá összejöttek, de gyakorlatilag sz.arabb, mint volt. Szex nincs egy jó pár hónapja.


Engem is elhagyott a férjem, két kisgyerekem van. De nem kezdeném vele ujra, mert az ember alapvetően nem változik, tehát neki akkor is a számitógép lesz a fontosabb mint mi.


Nagyon nagyon nagyon ritkán válik be az ujrakezdés. (Amit a környezetemben látok).

2012. szept. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyan párt. 6 hónapig nem voltak együtt.van egy kislányuk.Elég csúnyán váltak el és utána is sokszor veszekedtek mikor az apuka ment a kislányért de aztán ahogy telt az idő ezek elmúltak.Egy nap a kislány aki akkor 5!éves volt azt mondta nekik,hogy most üljetek le és beszéljétek meg a dolgokat én elmegyek a mamához.:)Akkor békültek ki.Ennek 7 éve.És jól megvannak.Mondjuk ott a pasi kicsit papucs.:)
2012. szept. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem nem ismerek olyat ahol jó vége lett a kibékülésnek,vagy újbóli összejövésnek,én 4 után szakítottam,aztán 2 év után újra összejöttünk,7 év után vége lett,és nem volt jobb a kapcsolat mint előtte.Meg is csalt.
2012. szept. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én egy exemmel összejöttem újra fél év után, még 3 évig voltunk együtt majd szétmentünk.

Ismerős 8 évet pazarolt el így az életéből.


Egy barátnőmnél viszont rövid szakítás után újra összejöttek és együtt is maradtak, most várják második babájukat.

2012. szept. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, a szüleimet. :) Nem tudom pontosan, mi volt az oka, hogy pár hónap járás után szakítottak, de aztán valahogy újra egymásra találtak, és 29 éve élnek kiegyensúlyozott házasságban.
2012. szept. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én 8 évig voltam az exemmel se veled se nélküled kapcsolatban. Volt amikor 1 évig külön voltunk, neki is, nekem is lett kapcsolatom, aztán azoknak vége szakadt és újra összejöttünk. Eleinte minden jobb lett, később meg ugyanolyan unalmas, semerre nem tartó. Akkoriban azt hittem, ez életem végéig így lesz, hogy hol külön, hol együtt. De nem! Jött nekem a nagy Ő, szakítottam, összekerültünk a mostani, és remélem utolsó párommal. 3 éves a fiunk. Nem jó ez az "újrakezdősdi", legalábbis az én tapasztalataim alapján.
2012. szept. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igaz csak félig-meddig szakítás volt,a férjem(akkor még csak barátom) és én...Egy hónapra elköltöztem itthonról,kibékültünk és rá pár hónapra összeházasodtunk.

Sokkal jobb lett a kapcsolatunk,mint előtte. Mi az alatt az idő alatt átgondoltuk,hogy mit és hogyan akarunk tovább,nekünk ez volt,ami ráébresztett,hogy nekünk valójában együtt a helyünk.

2012. szept. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6 év járás után ismerősömék szétmentek egy évre kb, de aztán újra összejöttek, mert nem bírták egymás nélkül. Már járnak 2 éve megint, jobb mint régen, mert ami régen rossz volt kijavították úgymond. Most házasodtak össze augusztusban :)
2012. szept. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem lesz jobb, hidd el. felesleges áltatni magad. mi 7 évet voltunk együtt, fél évre szétmentünk, majd újra összejöttünk, volt még 1 csodás évünk, majd előjöttek ugyanazok a problémák, és újra szétmentünk. most újra próbálkozik, de kösz nem, több évet már nem pazarlok el. te se tedd. felmelegítve csak a káposzta jó ;)
2012. szept. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi is így voltunk, jártunk, szakítottunk, fél év szünet, megint összejöttünk, pár év járás, eljegyzés, házasság, gyerekek, és azt mondom, akkor, tiniként az a fél év inkább segített elgondolkodni. Imádjuk egymást :)
2012. szept. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!