Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feltennétek kínos kérdéseket...

Feltennétek kínos kérdéseket a családotoknak, ha sejtenétek valamit, de egyáltalán semmi bizonyítékotok nem lenne rá?

Figyelt kérdés
illetve az a bizonyíték, hogy ez a feltételezés mindenre magyarázatot adna, tényleg mindenre, voltak régebben ilyen elszólások, amiket nem értettem és ez az elmélet azokat is megmagyarázná, viszont nem tudom, hogy jó lenne-e ha régi dolgokat piszkálnék elő, mondjuk nekem jó lenne, mert nem kellene bizonytalanságban élnem, viszont amitől leginkább tartok, hogy ha megkérdezem, tagadni fog mindenki mindent, csakhogy nem nagyon tudnám elhinni, hogy nem igaz...
2012. okt. 10. 14:48
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
attól függ, h miről van szó
2012. okt. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Igen. Én szeretem tisztázni és lezárni a dolgokat.
2012. okt. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Mindenkinek joga van tudni, honnan jött. Tehát, egy családban nincs helye titkolózásnak. Kivéve ha kisgyerek vagy még és tartanak attól, hogy elfecseged amit elmondanak neked. Ezzel pedig ártanál a családodnak.
2012. okt. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
hát szülők kapcsolatáról, meg hogy baleset voltam-e ilyesmi dolgokról....
2012. okt. 10. 14:59
 5/36 A kérdező kommentje:
22 vagyok, nem ovis
2012. okt. 10. 15:00
 6/36 A kérdező kommentje:
másrészről nem értem, hogy ha tényleg úgy van ahogy gondolom, akkor miért titkolják
2012. okt. 10. 15:03
 7/36 A kérdező kommentje:
miért nekem kell kivallatni őket
2012. okt. 10. 15:03
 8/36 anonim ***** válasza:
én baleset voltam és rákérdeztem, elmondták nekem. olyan 13 körül voltam, de nem viselt meg, ezt önmagában simán fel lehet dolgozni. az a kemény dió, ha másképp bánnak veled, mint mondjuk a tesókkal és úgy érzed, talán emiatt is lehet. én mindenképp rákérdeznék erre is, meg a két szülő kapcsolatát is feszegetném, ha kihat az én életemre. márpedig általában kihat,mert meghatározza a közeget, amiben nevelkedsz
2012. okt. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Szimplán annyi a dolog, hogy baleset voltál-e egy akkor boldog kapcsolatban?

Így mégse kérdezősködnék. Tudod, hány baleset szaladozik az utcán?

2012. okt. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Valószínűleg első reakció a tagadás lenne. Ha régóta nem beszédtéma már, akkor hajlamos az ember magában is átírni a sztorit, másként akar rá emlékezni. Az a kérdésed, hogy szerelem gyerek vagy-e? Szerintem rengetegen azok. Nincs ebben semmi. Nem rosszabb tőle sem a szülő, sem a gyerek. Ugyanolyan emberek, akiknek dolga van és jönnek az életben akadályok, próbák. Viszont én hiszem, hogy aki él, annak meg kellett születnie így vagy úgy.
2012. okt. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!