Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányosok! A családotoknak...

Dohányosok! A családotoknak hogy mondtátok el, hogy dohányoztok?

Figyelt kérdés
Annak a válasza érdekelne, akinek a szülei nem dohányoznak, és nagyon ellenzik is.
2011. júl. 4. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én ilyen vagyok. dohányoztam rövid ideig, de nem mondtam el, inkább leszoktam. ugyanezt ajánlom neked is. azokat a feliratokat nem poénnak szánják a dobozon.
2011. júl. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Suliban már nem tudom hanyadik beírásomat kaptam cigizés miatt, és akkor anyum mondta h inkább gyújtsak rá otthon, bár nem örül neki. Aztán egyszer mivel engedélyem volt rá kiültem a teraszunkra cigizni. Akkor jött apám h mit művelek? Mondtam h cigizek. Annyit mondott h akkor adjál nekem is. Majd pár napra rá amikor kint voltam, odadobott nekem egy doboz cigit, hogy amíg nem szívod el be nem teszed a lábad a házba. Úgy gondolta,hogy rosszul leszek és többet nem akarok rágyújtani. Ehelyett délelőtt 10-től este 6-ig kint ültem a teraszon és cigiztem.. Kijött és meglátta nagyon ideges volt :D Azóta nem próbálkoznak, azzal h tegyem le.. Néha mondják h minek szívom stb. de ennyi :)

20/F

2011. júl. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
állandóan találtak nálam öngyújtót, volt amikor érezték a cigi szagot rajtam. Mindig nyomatták itthon a szöveget,hogy nem jó ez meg meg ne lássam stb.. aztán anyámnak elmondtam, nem szólt semmit, néha rágyújt velem(pedig nem dohányzik) apám ki volt akadva,mikor megtudta. Jött a szöveg, nem beszélt velem egy hónapig kb, és most már cigit is vesz,ha megkérem :)
2011. júl. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor odaálltam anyum elé amikor elkezdtem..(csak anyum van) és megmondtam neki, hogy kipróbálom..:) csak annyit mondott, hogy hát jó próbáld, de nem örülök neki mert károsítod magad stbstb..-.- de azóta már eltelt pár év és még mindig cigizek.. anya meg már nem is szól semmit, csak néha húzza a száját:DD
2011. júl. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szüleim sok éven keresztül dohányoztak, amikor én elmondtam nekik, már vagy jó 15 éve letették, hallani sem akartak róla többet. 18 évesen kezdtem cigizni, amikor megkérdezték, hogy szoktam e dohányozni, elmondtam nekik hogy igen, és sajnos rendszeresen. Végül is haragudni nem haragudtak, mert őkis szívták, de azt mondták, a legjobb az, ha időben leteszem énis, mint ahogy ők tették. Azóta is dohányzom, nem szólnak már semmit, csak megkértek, hogy közvetlenül mellettük ne, inkább menjek arrébb. 24/f
2011. júl. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!