Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek van 2 gyereke, majd...

Akinek van 2 gyereke, majd elválik minek neki az új nőtől is még 2 gyerek?

Figyelt kérdés
Véletlen becsúszik vagy miért? Nem hiszem, hogy valakinek 4 gyerekre lenne szüksége.
2012. okt. 11. 10:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
A gyerek nem "szükség" kérdése. Szerintem rossz szemszögből nézed a dolgokat. Nem "szükségünk" van rá, hanem szeretjük őket. Akármennyi is van belőle. Kicsit féltékenynek érzem a hangnemet, a tippem, hogy az elhagyott feleség vagy gyerekek egyike vagy. Ha egy ember új életet kezd, akkor azt minden téren megteszi. Az új partnerével pedig gyermeket akarnak vállalni. 4 gyerek egy kapcsolaton belül sem olyan vészesen sok, két házasságból meg pláne átlagos. Ilyen az élet.
2012. okt. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Egyrészt lehet, hogy a nőnek még egy gyereke sem volt. Másrészt meg sokan vannak, akik egy házasságba vállalnak négy gyereket. Nem azért, mert "szükségük van" rá, hanem mert ők így boldogok és kész.
2012. okt. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Dehogy vagyok féltékeny!!! :D Csak látom kívülállóként, hogy 120 ezer Forintból 4 gyereket kell etetni, ruháztatni stb....
2012. okt. 11. 10:50
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

Ja hogy osztodik a gyerektartas ? Ez van remelem lessz meg 4 gyereke es szepen elosszak azt a max 40%.

Viccet fereteve a magyar ferfiak nem vedekeznek nem is tudjak mit jelent az a szo ighy mindig konnyen becsusznak a gyerekek.

2012. okt. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Én nem a gyerekek számán lennék kiakadva, hanem azon, h minek 1-2 vagy 3 házasságonként 1-2 vagy nem tudom hány gyerek. Annyi családhoz annyifelé szaladni?

Nem véletlen az, h a jelenlegi házasságban élők féltékenyek, mert néha nincs otthon a társa, a gyermeknek az egyik szülője, nem marad pénz semmire, mert gyerektartás... Néha érezheti az egyik fél, h az előző házasságból született gyerekek fontosabbak akármi.

Gondolni kéne arra, h milyen rossz lehet a gyerekeknek mindkét esetben. HA Apu/Anyu velünk él, miért jár el a volt családjához? "Elhagyott család" Miért nincs sose itt anyu/apu mikor szükség van rá? 1 házasságban annyi gyerek fér el amennyit csak el tudnak tartani, de ahány házasság annyi gyerek? nekem nem jön be.

Féltékenységek, h pl miért megy el szülőire, mikor már rég nem él velük a társam, akármi.

Kicsit keszekusza lett, de remélem érhető, hogy én milyen kivetnivalót találok ebben az életformában. Ez a kérdező felállásában szám szerint érint 7 embert! És mind a 7 embernek baromi kellemetlen! Szerintem.

Lehet lepontozni!

24/N

2012. okt. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az a normális szerintem, hogy az ember attól szeretne gyereket, akit szeret, vele szeretne családot. Persze az más kérdés, hogy a semmire hülyeség gyereket vállalni, mert akkor a gyerekek szívják meg... de alapvetően a gyerek nem szükség, hanem szeretet és vágy kérdése.
2012. okt. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
A sógorom van már 2 gyereket az exfeleségtől, mostmár a húgommal van és 3 gyereket szeretne. Na de nem összesen..a húgomtól! Szóval valóban, ez nem szükség kérdése. Egyszerűen csak szereti a gyerekeket, másrészt meg a húgomnak még nincsen. Ő pedig legalább kettőt szeretne, mert nem akarja, hogy egyke legyen a gyereke. Nagy családban nőttünk fel.
2012. okt. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
16%

Egyetértek. Én sem értem. De a fordítottját sem. Azt a nőt, aki a többedik pasitól szüli a sokadik gyerekét.


Aki felelősséget vállalt már egy gyerekért (kettőért, háromért), az az ember, ha maga tovább is ugrik egy másik ágyba, attól még a felelősséget nem rázhatná le magáról.

Pedig mennyien ezt teszik!!!


Barátnőm is megjárta. Hozzáment egy olyan férfihoz, aki már elhagyott két kisgyereket. Ő is szült neki kettőt. Most őt is elhagyta...Ki tudja, lehet most csinálja valakinek az ötödik vagy a hatodik gyereket éppen. :(

2012. okt. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én azt tartom szomorúnak, mikor ennyire felbomlik egy család. Anyu, apu elválik, gyerek kap esetleg mindkét oldalról féltesót, új aput/anyut, aki természetesen a saját gyereket fogja jobban szeretni, nem a neveltet, anyu/apu és az új társak életébe pedig csak kívülállóként fér bele a gyerek. Megy a gyerektartásért folyó vita, a láthatás, félelem, hogy zavarunk a szülő új családjánál.

Engem ezek mindig elszomorítanak. Ez nem az élet rendje, ez rossz döntések sorozata, na meg a szülők önzéséből fakadó pocsék gyerekkor. Én csak a gyermekeket sajnálom ezekben a családokban.

2012. okt. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én sem értem.


A tv-ben is volt az a család, ahol a 2 meglévő mellé érkeztek a 3as ikrek. Mint kiderült, apukának már van egy gyereke akire nem fizet gyerektartást és panaszkodott, hogy az a szemét anya nincs tekintettel arra hogy neki azóta született még gyereke. Hát könyörgöm.... ha 3 gyereket nem tudok etetni, minek vállalom be a 4.-et?


De a nőket sem értem, hogy miért kell minden pasinak gyereket szülni 1-2 éven belül. Van már neki 2 gyereke 2 apától, megismeri az "igazit" és tőle is teherbe esik. Minek?

2012. okt. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!