Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a Csenger névről?...

Mit gondolsz a Csenger névről? Nem lányos? Vagy egyáltalán olyan mint egy keresztnév? Eddig a Csongor tetszett, de most rátaláltam erre, maradjunk inkább a Csongornál?

Figyelt kérdés

2012. okt. 11. 15:48
1 2 3
 1/21 okoska31 ***** válasza:
0%

r nélkül egy lánynév konkrétan. olyan, mintha azt ragoznád.

szerintem nagyon sokat cukkolnák vele az oviban, suliban, stb.

akkor már inkább a Csongor.


nem a nevétől fog kitűnni..:)

2012. okt. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Nem akarom, hogy a név miatt tűnjön ki.

A Csongor is ezekből a nevekből került ki: Péter, Gergő, Csongor. Szóval ez volt a legextrémebb, és még mindig nem igazán az kategória. Azok a nevek tetszenek amik pörögnek.

Nem akarom, hogy csúfolják majd, amiatt hogy "hülye" neve van. Ezért is kérdezem, mi az általános vélemény a Csenger névről.

2012. okt. 11. 15:58
 3/21 Quorra ***** válasza:

Nekem volt egy Csenger nevű csoporttársam az oviban, kb. 15-16 éve. :D:D


20L

2012. okt. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
26%

Röhejes.

Olyan, mintha pl. a Ritához tennél egy betűt, Ritar.

2012. okt. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Csenger mint név? Az egy település:D [link] Nézd meg!:) Ott élt a párom nevelőmamája.(nevelőapuka édesanyuja) Egyébként mindegyik szép név amit találtatok. A Péter a favorit nekem,a Csongor olyan ma már talán hétköznapi de nagyon szép ennek ellenére:) S becézhető is,ami talán a Csenger esetében kissé fura pl Csengi?
2012. okt. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor tűnik ki valaki a nevével, ha az osztályában van hat fiú összesen, ebből öt Románó egy meg Csenger vagy Péter vagy Zoltán vagy akármi. Mindenki olyan nevet ad, amihez még van lelkiismerete. Szerintem egyáltalán nem lányos, nekem kifejezetten kihallik, hogy a Csongor rokon neve.
2012. okt. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Becézni nem akarjuk a Csongort sem.

De úgy látom egyáltalán nem hétköznapi, elfogadott név, úgyhogy minden bizonnyal le teszek róla :)

2012. okt. 11. 16:10
 8/21 anonim ***** válasza:

szabolcsban ez egy cigányfalu..

a csongor sokkal szebb

2012. okt. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek,remélem nem baj,de ez csak az én véleményem!


Egyik sem tetszik,én nem adnék ilyen borzalmas neveket a gyermekeimnek.

Nekem a Balázs,a Máté,meg az ilyen nevek tetszenek.


De ha neked tetszik,akkor nincs baj :)

2012. okt. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Csenger egy kisváros és nem cigány falu. Porcsalma viszont annak mondható. De amúgy én biztos nem adnám ezt a nevet a gyermekemnek. :)
2012. okt. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!