Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legfurcsá...

Szerintetek melyik a legfurcsább magyar keresztnév?

Figyelt kérdés
2012. okt. 12. 13:37
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Leokádia, Orália, Oldamúr.
2012. okt. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
8%
Nekem a Candide jutott eszembe a Kandidáról, arról meg tudom, hogy világosat jelent. Persze nemi betegségekből nem vagyok perfekt, szerintem annak kellene szégyellnie, aki ismer ilyeneket... Az vicces benne, hogy úgy kezdődik, hogy "kan". A Kazetta már gázabb, de tíz év múlva senki nem fogja már tudni, mi az a kazetta...
2012. okt. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim válasza:
51%
Miért kéne annak szégyelnie magát, aki ismeri a candidát, mint nemi fertőzést? Ez elég besavanyodott elképzelés. Örülj neki, hogy ilyen szerencsés vagy. El tudom képzelni hogyan értetted ezt a kijelentésedet, de felvilágosítalak, hogy nem mindenkit kerül el a candida és nem azért, mert orrba-szájba él szexuális életet. Inkább magadba kéne nézni, mielőtt ítélkezel :) Látszik, hogy semmit nem tudsz erről, mert akkor nem írtál volna ekkora baromságot!!
2012. okt. 13. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim válasza:
Ja, és attól, hogy neked még nem volt, egyébkén meg felvilágosítalak, hogy benned is van candida :) mint minden emberben!! tehát...akkor miről beszélsz...? :D
2012. okt. 13. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Mikor szültem volt egy roma csaj, Vénusznak hívták:D
2012. okt. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

azt kéne szégyelleni, hogy tájékozott vagyok, és van fogalmam bizonyos betegségekről?

akkor azt is szégyelljem, hogy tudom mi az AIDS? ennyi erővel...


ON: egyszer a kezünkbe akadt egy régi magyar utónevek című könyv, abban volt a Bozdurgán :D szakadtunk rajta vagy fél órát.

a Leokádia, Orália szép hangzású lenne, ha az embernek nem lennének mellékgondolatai velük kapcsolatban. :)


Törtel nevű srácot ismerek. illetve egy Csörsz nevűt is.

2012. okt. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

LEOKÁDIA:

AHAHAHAHHAHAHHHHHAHAHA

2012. okt. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Nagy K. Orália! :D
2012. okt. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!