Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukam kenyszeriti hogy vele...

Anyukam kenyszeriti hogy vele kulfoldon eljek, mert o Nemetorszagban dolgozik. Nem erzem itt jol magam, nincsenek barataim, nem ertem a nyelvet, iskolaba jarok, de semmi kedvem semmihez. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Egesz nap faceboozok, kiveve ha suliba vagyok. Sokat vagyok egyedul, haza vagyom a nagyszuleimhez. Mi lenne a jo? Haza menjek?
2012. okt. 13. 00:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tanuld a nyelvet. A legjobb nyelviskola az ha elhetsz az adott orszagban a nap 24 orajaban csak azt hallod. Biztos vagyok benne, hogy sokan irigyelnek emiatt :)
2012. okt. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

1évig szenvedni fogsz mint a kivert kutya...

aztán szépen lassan rájössz, hogy hoppá itt 1200euró a minimálbér amit készhez kapsz (310000ft) magyarországon meg csak 70ezret kapsz kézhez?:D hidd el neked ott csak jó! Elhiszem, hogy rossz meg minden de most szenvedsz 1-2 évet és utána ezerszer jobb dolgod lesz mint magyarországon! :)

2012. okt. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Tanulj valami tényleg hasznosat, amihez kedved van. (A nyelvek mellett:)
2012. okt. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
meglehet.. de 13 evesen engem meg nem izgat a penz.
2012. okt. 13. 00:31
 5/13 anonim ***** válasza:

Ne gyere haza, kivéve, ha tényleg nem bírod már.

Az más, ha már testileg is bajaid vannak, mondjuk nem eszel, vagy remegsz, ha suliba kell menned, akkor gondold meg, hogy hazaköltözöl, mert annyit semmi nem ér, hogy tönkremenj!


Viszont ez neked nem csak teher, hanem hatalmas lehetőség is, hidd el!


Megtanulsz egy nyelvet, új kultúrával ismerkedsz meg, a németek amúgy is kedvesek a "zord" felszín alatt, próbálj meg beilleszkedni, mert később hasznodra lesz.


De, mondom, ha nagyon-nagyon pocsékul érzed magad, és nem csak a honvágy gyötör, akkor TALÁN!!! érdemes a hazaköltözésen gondolkodni.


Tönkre ne menj emiatt, de azért próbáld meg pozitívan nézni, mert ez nagyon-nagy lehetőség számodra.

2012. okt. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Amiota itt vagyok,sokat vagyok beteg,ma se voltam suliba,belazasodtam este.Egesz nap fekszek,eszek,de fogyok.Masfel hete kb elajultam..
2012. okt. 13. 00:44
 7/13 anonim ***** válasza:
10 év múlva már legalább annyira német leszel, mint magyar. ennyi idősen még hamar bele fogsz rázódni a dolgokba és az identitásodat sem biztos, hogy fel kell adni. Viel Glück!
2012. okt. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen még az anyukád mondja meg, hogy hol élj.

Igazán sajnálom, hogy rosszul érzed magad, de egyszer nagyon-nagyon hálás leszel azért, hogy ilyen jó lehetőséged van megtanulni egy nyelvet és megismerni egy másik országot, ahol sokkal jobb és több lehetőséged lesz.

2012. okt. 13. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem izgatna a pénz, ha itthon élnél, és anyukád alig tudna neked megvenni valamit.. Örülj neki, hogy elhúzhattál ebből az országból! Barátaid majd csak lesznek, németül meg fogsz tanulni, és nem kell azon aggódnod, hogy vajon lesz-e kaja hónap végén.
2012. okt. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen kislány, téged nem izgat a pénz, csak az, amit venni lehet belőle.
2012. okt. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!