Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha úgy érzem...

Mit tegyek, ha úgy érzem kezdek idegösszeroppanást kapni?

Figyelt kérdés

Apa öngyilkos lett.Mamám meghalt.Anya éjjel nappal dolgozik. 6 millió forint jelzáloghitelt örököltünk.A barátom elhagyott,évekig voltunk együtt.Anya kezd leépülni.Rengeteg tartozásunk van.


Reggel megyek iskolába,onnan munkába 11 re érek haza.

Iskolába azért járok mert kapok 50000 ft árvaságit.Ebből megy a hitel.Van provident hitel,cib bank hitel,autó és jelzáloghitel.


Jól ment a szekér.Simán tudták fizetni.Apa ivott öngyilkos lett,anya kiborult és kirúgták a munkahelyéről.


Az egész családom felborult,minden összeomlott,a családi kép elszállt.Az az ember aki felnevelt önként vetett véget az életének.Jön a hagyatéki (mama+ apa) nem tudjuk kifizetni még a közjegyzőt sem.Kiborultam.


1 hete csak remegek,nem ismerek önmagamra.Az iskolából már ki akarnak rúgni,mert olyan fáradt és élettelen vagyok hogy nem tudok bejárni.


Mit tudok tenni? Úgy érzem ha ez így folytatódik megyek apa után.


20/L


2012. okt. 15. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
35%

"6 millió forint jelzáloghitelt örököltünk."


Örökölni nem köteles senki, vissza lehet utasítani. Általában adósságot senki sem szokott örökölni önmagában. Gondolom rengeteg mást is örököltetek még..

2012. okt. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pszichológus, de sürgősen. Kitartás, sikerülni fog felállni!
2012. okt. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Menj el a házi orvosodhoz, ő ad beutalót pszichiáterhez.
2012. okt. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Pszichológus, pszichiáter, bárki, csak segítséget kapj!


Akár a háziorvoshoz is elmehetsz, elmondhatod ezt neki, és azt, hogy nagyon rosszul vagy, ő majd továbbirányít.

A lényeg, hogy ne tartsd magadban a dolgot, mert tényleg össze fogsz omlani!


De ne félj, mert van kiút!

Mindig van kiút!


Drukkolok Neked!

2012. okt. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%
imatkozzal sokat,es tenyleg menje el psihologushoz
2012. okt. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12%
Adósságot nem lehet örökölni.
2012. okt. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gondolom anno az édesapa vette föl a hitelt, és a családi ház, autó stb. mind-mind közös dolgok. Tehát azok az emberek, akik a haláleset után használják ezeket a tárgyakat kötelesek visszafizetni a hitelt.
2012. okt. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De igen, vannak szituációk, amikor az adósság igenis öröklődik!


Nagyon sajnálom a történeted. Az én helyzetem is hasonló. A mai világba sajnos sokunknak nem könnyű. De én hiszem, hogy mindennek oka van és csak tanít minket az élet! Idővel minden jobb lehet, ha küzdünk érte!

Keress olyan embereket, akik pozitívak és segítenek egy kis rendet tenni a fejedben, ha pszichologushoz nem akarsz menni, bár én is ezt tanácsolnám.


Kitartást!

2012. okt. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valahogy lelket kell öntened édesanyádba.Talán el kellene adnotok a házat,rendezni belőle a hitel egy részét, és elmenni külföldre?
2012. okt. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!