Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdek nagyon mérges lenni...

Kezdek nagyon mérges lenni állandoan csak ígérget a barátom. Jól csinálom?

Figyelt kérdés

Állandóan veszekedés van belőle hogy mindig a haverokkal jár bulizni meg kártyázni nem pénzbe.

Most akartunk összeköltözni mert a szüleim nem engedik hogy vele legyek össze veszett anyukámmal. De, továbbra is vele voltam miközbe tiltottak tőle. Az állandó veszekedés ba.szogatás után megbeszéltük összeköltözünk de, az utobbi időben már kezdett elegem lenni állandoan a kocsma meg a haverok foci... És soha nem volt otthon a megbeszélt időben. Adtam neki egy utolsó lehetőséget mivel én ma dolgoztam és ha este 8ra otthon lesz akkor összeköltözünk persze 8ra mért lett volna otthon 8:01kor még az utcán rohangált. De, mondom nem leszek én a szemét lotyo lenyelem de, a kisdrága azóta se hívott vissza!!!

Szerintetek??Jól látom a dolgokat?


2012. márc. 24. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem szeret téged (eléggé).
2012. márc. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Hiba volt a családod helyett egy ilyen senkiházit választanod... de szerencsére ez még helyrehozható. Csak megfelelő elhatározás és akarat kell hozzá.
2012. márc. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem se szeret eléggé, az én párom is hasonló volt amíg igazán komoly nem lett a kapcsolat bár ő megértette mikor először erről beszéltünk, nem írtad mennyi ideje vagytok együtt, de ha már összeköltözés gondolatánál sem képes kicsit visszavenni akkor nem sok jövőt látok nektek. Legalábbis kiegyensúlyozottat nem.
2012. márc. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szerintem is már kezdem nagyon unni a dolgokat ha mondom neki legyen vége jön a fenyegetőzés meg minden könyörög!Most is ez volt egy hete annyit könyörgött igérgetett mondom oké hogy most ma szombaton 8ra otthon lesz oké minden van értelme de, a telefon luxus cikk neki ezek szerint tiszta ideg vagy az állandó zsarolás már kivagyok teljesen ja én 21 éves vagyok ő 24.
2012. márc. 24. 20:55
 5/12 A kérdező kommentje:

ja és a kapcsolat kb 2 éve tart de először ilyen se veled se nélküled aztán anyukámmal összekapott nem engedtek vele találkozni elég komoly szinten tiltottak tőle. aztán újból találkoztunk buliba titokba onnantól utána megint itthon észre vették totális tiltás mindentől aztán telefonon ingyen beszélünk és ott sikerül tartani a kapcsolatot minden formában.

Volt idő mikor ezek a kocsma haverok buli dolog megváltozott aztán most megint minden előről.

2012. márc. 24. 20:58
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább maradj a szüleiddel, a barátodat meg minél elöbb küldd el. Ebböl normális kapcsolat sosem lesz.
2012. márc. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Aki ilyen, az teljesen komolytalan, és nem éri meg vele komoly dolgokat tervezgetni.
2012. márc. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem anyukádék jól látják a helyzetet,nem véletlenül tiltanak tőle!Anyáméknak is így kezdődött a házassága és nem lett valami boldog.Apám olyan személyiség,mint a barátod(zsarolás,pia,cigi,kártya,csavarog stb.) és nem jó apa.Most nem ócsárolnám,de utálom.Hagyd ott,NEM FOG SOHA MEGVÁLTOZNI.Faternak 22 év alatt nem esett le,hogy mit jelent az,ha családja van.Ennek miért esne?Hagy ott,ne tökölj vele sokáig!
2012. márc. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit ne mondjak, egyik kutya másik eb. A pasid sem normális, de az írásod alapján te sem vagy egy észlény.
2012. márc. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem meg ez kész kabaré. Ki vagy te, az anyja? Mi az, hogy nem volt otthon a megbeszélt időben? Felnőtt, önálló ember, nem hinném, hogy van beleszólásod, mikor mit csinál. Én nem költöznék össze veled, az fix. 8,00-kor fellövik a pizsit? :))))))))))))))))) Jó vicc.


Szerintem mindketten éretlenek vagytok, nemcsak az összeköltözésre, de a kapcsolatokhoz is.

2012. márc. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!