Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szeret az anyám?

Miért nem szeret az anyám?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, úgy viselkedik velem mintha csak egy mostoha gyerek lennék számára..gonosz megjegyzéseket tesz, mindig veszekszik velem, ordibál, sosem jó neki amit csinálok, neki nem tudom elmondani a problémáimat, mert állandóan megvet..segíteni sem enged semmit, mert szerinte nem tudok segíteni, de utána a fejembe vágja hogy soha nem segítek, és itthon nem csinálok semmit.

MIÉRT?

18/L


2012. okt. 16. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
3%
Hát valamit nagyon elronthattál az elmúlt években... (gondolkodj el egy kicsit mi lehetett az)!
2012. okt. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%
DNS tesztre gondoltál már? Apádat szereti még, lehet rá emlékezteted?
2012. okt. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Apámmal együtt vannak, és tudom azt is hogy közös gyerek vagyok.

Előző házasságból van mindkettőnek gyereke, mind felnőttek.

Apám nem nagyon találkozik a gyerekeivel csak néha, anyám 2 gyereke elköltözött, egy bátyám velünk lakik..ő is ugyan olyan érzést kelt bennem mint anyám.

Semmit sem tettem, ez a probléma, hogy lassan már felemészt ez a dolog, keresem magamban a hibát, de ha nem tettem semmit...?

2012. okt. 16. 13:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Nallam is ez volt anno en voltam a 3 dik gyerek a csaladban es engem mar nem akartak csak becsusztam veletlen. En tudom miert nem szerettek mert nem voltam szorgalmas nem ugrottam mindenre elsore nem fogattam szot es bosszanto voltam es mikor minderre rajottem mar sok ido eltelt es felnottem. Aztan eljott az ido mikor egyedul maradtam a csaladban engem ovtak a legjobban hogy en ne 16 eves koromban koltozzek el mint batyam es noverem. en vartam 19 eves koromig. Tiltottak azt is tolem hogy a baratnomhoz a szomszedba atmennyek mert rossz velemenyeik voltaka baratnomrol.ram mindig maskennt neztek a szulok.a sok tiltas ellenere en mar nem is kereckedtem 14 eves koromban hanem csak mentem szoktem es minden 3 dik alkalommal vertek meg mert hajnalban mentem haza sosem ultunk le beszelgetunk szuleimmel nem volt turelmuk hozza eletemben ha kaptam osszessen 20 arcra puszit amire emlekszem. ilyenkor felnott fejel maskennt latok mindennt de akkor nem szamitott semmi nem fogtam fel ki es milyen keservesen dolgozik meg azert a falatert amit en konnyeden megettem. egyszoval ennyi. Ha valakit nem szeretnek es ereztetik is annak oka van mar csak magamrol gondolom rengeteg minden napos veszekedesek voltak minalunk kiskoromban. es az allando otthon ules en mar annak is orultem ha boltba mehettem es vehettem egy csokit. Na ez amit most meg nem tudok ertekelni felnott fejel meg temerdek mennyisegut vettem bepotoltam kweserves kiskoromat.
2012. okt. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valami más baja van,amiről nem tudsz,pl. munkahely, egyéb és rajtad vezeti le a feszültséget, mert máson nem tudja? Vannak olyan emberek,akiknek muszáj valakinek kizsörtölődniük magukat,úgy nyugszanak le (én is ilyen vagyok és időnként olyanokat bántok meg,akiket nem is akarok).
2012. okt. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem, a munkahelyén nincsenek gondok.

Nálunk egy évek óta megy, de már egyszerűen nem tudom nyelni.

2012. okt. 16. 13:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy játszmában vagytok. Van egy forgatókönyv, ami alapján mindig ugyanúgy kialakul a veszekedés. Ha kilépsz belőle, vége a játszmának. Teljesen másként próbálj meg viselkedni. Pl. szó nélkül elmosogatsz,ha rádförmed, veszekedést provokálva,maradj nyugodt és szelíd és mondd,hogy biztos fáradt, szeretnél segíteni,igyekezni fogsz. Más ötletem nincs.
2012. okt. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos h benned van a hiba, sajnállak h ilyen anyukád van. Próbáld meg nyíltan megkérdezni tőle.
2012. okt. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!