Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább, ha nem látom a...

Hogyan tovább, ha nem látom a jövőt?

Figyelt kérdés

Nem gondoltam volna, hogy egyszer ilyen helyre írok... 38 éves vagyok, 6 év kapcsolat után fél éve elhagyott a párom, mert össze akartam költözni vele. Vagyis ez volt az "utolsó csepp" - nála. Mintha teljes erőből arcon és gyomorszájon vágtak volna. Soha nem volt bennem olyan vágy család és gyerekek után, mint éppen akkor.

Nem tudom újratervezni az életemet.

Hazaköltöztem a szüleimhez.

Elegem van. A saját életemet akarom élni családdal, de nem mindenáron akarok férfit, hanem életem párját keresem. És örülök, ha szívesen tervez velem. Ha azt érezném, megtalálta akit keresett és bolond lesz elengedni.

A párom csúnyán dobott ki, és ma is reggelenként ha fölébredek, a kegyetlen szavait hallom a fülemben. Felőröl hogy nem értem, miért tette.

Nem látom a jövőt. Összeolvastam mindenféle könyvet, és tudok sokféle módszerről. Vannak jó barátaim.

Úgy volt, hogy ősszel elutazunk a (volt) párommal, még naptáramban van az út. Most B tervként máshová megyek egyedül, de azt érzem, minden reménytelen, csak lefeküdnék és meghalnék.

Nem is tudom, miért írok ide... Nagyjából tudom, mit lehet ilyenkor mondani, tanácsolni.


2012. okt. 16. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért írtad, mert úgy érzed, beszélni kell róla..

Mert szétfeszítí szíved-lelked a fájdalom.

Irhatnám, túl leszel rajta..Tényleg túl leszel.

A hercegedről kiderűlt, nem herceg.Családot szeretnél ? jogos.

A csalódás minden korban borzasztó. Engem is hagytak már el.

Nehéz volt felállni a földről..de sikerült.Nem könnyen, az igaz.

Legyél a barátaiddal, sebek meg begyógyulnak...

2012. okt. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem szabad feladni! Légy kedves, és ami fontos, hogy ne gubózz be! Elhiszem, milyen nehéz ez most... De járj el színházba, moziba, múzeumba, akár egy normálisabb szórakozóhelyre, sőt, hívd el a barátaid, barátnőid is. :) Ki tudja, később hol botlasz bele abba a férfiba, akit Neked szánt az ég. :)


Sajnálom, hogy ezt élted át. :( De fel kell állnod! Sok sikert!

2012. okt. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!