Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Álmomban szexeltem anyuval,...

Álmomban szexeltem anyuval, ez normális? O. o

Figyelt kérdés
Már másodszor álmodom ezt... De amúgy eszembe se jutna ilyen! Mit tegyek?
2012. okt. 16. 16:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
jól néz ki?
2012. okt. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Figyelj, én lány vagyok és egyszer volt egy olyan álmom, hogy a nagymamámmal(!!). Komolyan mondom, hogy reggel majdnem elhánytam magam. A bátyám pedig mesélte, hogy egyszer azt álmodta, hogy anyutól lett gyereke, hát ő is eléggé kiakadt, elhiheted. DE hidd el, hogy ez nem tudatalatti perverzió, valamelyik gondolat ilyen hülyén jön ki álmodban.
2012. okt. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és egyszer szexeltem álmomban az apámmal, egy másik álomban meg a legjobb barátnőmmel! Mindkettő hányingerkeltő rémálom volt ! :S
2012. okt. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, teljesen normális, hogy az ember időnként a személyiségétől egyébként tök idegen rémségeket, vagy éppen baromságokat álmodik. Az okok egy részéről tudsz tenni, mittudomén lefekvés előtt 2 órával már ne egyél, mert akkor az emésztés kapcsán több vér van a zsigereidben ergo kevesebb az agyadban, és a relatív oxigénhiány hajlamosít a rémálmokra, vagy ne fogyassz érszűkítő tulajdonságú dolgokat este épp ezért, pl. ne kávézz este.


Másik részéről meg nem tudsz tenni, a napközben átélt stressz, bizonyos gyógyszerek, időjárási frontok szintén hajlamosíthatnak furcsa álmokra...

2012. okt. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Normálisnak normális, csak kellemetlen. Én is álmodtam már azt, hogy az apámmal...
2012. okt. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én álmomban egyszer a szomszédbácsival csókolóztam, vagyis hát ő csókolt meg, nem élveztem, de hagytam. Nagyon rossz volt utána ránézni :)

A férjem egyik barátnőm bátyja, már ismertük egymást egy ideje, de soha nem lobbant tűz. Igaz nem is sokat beszélgettünk. Egyszer csak, egyre többet ült be hozzánk, kereste a társaságom, végül elkezdtünk randizni. Utólag elmondta, hogy álmában együtt jártunk, szeretkeztünk, és ettől kattant rám :D

2012. okt. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem álmomban bátyám meg anyám csinálták... sajnos utáltam őket másnap pedig szegények nem tehetnek róla, hogy elmebeteg vagyok :D
2012. okt. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hány emberrel álmodtam már (köztük családtagok is szép számmal) ilyet... Reggel nagyon sz@r érzés volt, de túl tettem magam rajta:-D

Ne foglalkozz vele...

2012. okt. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Sztiff válasza:
Ez csak egy álom. Bár hallottam már olyat, hogy a srác elmesélte az anyjának, hogy vele álmodott és szexeltek, majd az anyja azt mondta, ő is álmodott már ilyet, nincs ezzel gond. Aztán kipróbálták a valóságban is. Hmmm?
2014. dec. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én egyszer álmomban láttam bátyámat anyámmal...


Hányingerkeltő, de szerintem ettől nem vagyunk ketyósak :D

2014. dec. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!