Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed olyan férfiról...

Mi a véleményed olyan férfiról, aki nem foglalkozik az előző kapcsolatból származó gyerekével?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm mondott érdekeset. A férje testvérét ócsárolta nagy hangon, hogy milyen hülye nője van, hogy járhat ilyen nővel, miközben meg a gyerekeivel nem törődik (elvált a feleségétől).

Kicsit érdekesen hangzott tőle, mikor az ő férjének is van előző kapcsolatból gyereke, aki a kapcsolat vége táján fogant. Már kamasz és soha nem látogatja, mi több, úgy tekintenek rá, mint valami élősködőre, aki miatt letiltatják a fizetéséből a gyerektartást. Meg persze nem az ő gyereke, meg hasonló kijelentések.


2012. okt. 17. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Lehet fáradt vagyok, szóval nem igazán értem, hogy most akkor ki kicsoda, de szerintem mindegy is, mert a kérdés érthető.


Nem tudom szavakba foglalni a véleményem. Mindenesetre férfiként nem tekintenék rá és nem akarnék tőle semmit az biztos, mert ha valaki a saját gyerekét képes leszarni, az elég furcsa egy emberfajta lehet, mit várhatnék tőle én, egy "senki"?

2012. okt. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Pont olyan véleménnyel vagyok róla, mint egy olyan nőről, aki nem foglalkozik a gyerekével, és elhagyja: őt is kár volt megcsinálni....


Nekem ilyen férfi már csak azért sem kéne, mert ha ennyi atyai érzelem nincs benne, akkor nem egy jellemóriás, az egészen biztos. Mondhatni másodlagos, hogy esetleges válás/szakÍtás után a mi közös gyerekünk se lenne többé a gyereke.

Holott a gyerek nem az anya "kinövése", egy apa örökké apa marad, függetlenül attól, hogy már nem akar az lenni. Semmi és senki nem változtathat azon, hogy van egy gyereke, akiről gondoskodnia kell(ene).

2012. okt. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Emberként nem sok jót nézek ki belőle.


Nőként soha a büdös életben nem terveznék vele hosszú távú kapcsolatot.

2012. okt. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Undormány.
2012. okt. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az az ember egy sz*rházi, a legdurvább, hogy ők osszák az észt a legjobban, ha gyereknevelésről van szó.

Meg azok, akik beadják a gyereküket "zaciba". Na, ők aztán ritka okosak.

2012. okt. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én véleményem az, hogy akkor az új kapcsolatban született gyerekével sem fog foglalkozni.
2012. okt. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én is csodálom a nő magabiztosságát. Mit tesz, ha a férje majd lelép és rámarad a 3 gyerek?


Pl. ilyet is csinált a férje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2012. okt. 18. 13:42
 8/8 anonim ***** válasza:
tuti nem szülnék ilyennek.
2012. okt. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!