Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik anyasági alkalmassági...

Létezik anyasági alkalmassági vizsgálat?

Figyelt kérdés

egyelőre még nem tervezek gyereket, inkább 30 környékén szeretnék szülni. de nagyon félek attól, hogy nem tudok majd úgy gyereket nevelni, hogy neki is jó legyen. elolvastam egy halom szakkönyvet, figyelek másokat, hogy hogyan bánnak a gyerekükkel.

mégis annyi elrontott nevelést látok... nem szeretném egy ártatlan ember életét tönkretenni azzal, hogy még felkészületlen vagyok.


egy pszichológussal érdemes lenne konzultálnom?


2012. okt. 19. 10:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
32 évesen szült az anyám, de mondhatom nem sokat értett szegény a gyermekneveléshez, viszont elég távol álltunk korban egymástól, nagy volt a generációs különbség.Én 18 évesen lettem anya és jobban boldogulok a gyerekemmel, mint ahogy az anyám boldogult velem.Anyám inkább tekintélyelvűen állt hozzám, én inkább barátilag állok a gyermekemhez.
2012. okt. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!