Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Unokaöcsém soha nem fog...

Unokaöcsém soha nem fog megváltozni már?

Figyelt kérdés

18 éves most, de semmilyen végzettsége nincsen csak 8 általános, mikor erről kérdeztem hogy miért jó ez neki, azt mondta többre tartja a szórakozást lányokat barátokat, minthogy ilyen szegény semmire kellő országban szenvedjen és utána vagy viszi valamire vagy nem

Mégis olyan közeget teremt magaköré hogy megszerzi amire szüksége van amikor bejött ez az i phone 5 neki is rá 2hétre az volt, a szüleivel is rossz a kapcsolata meg nem is foglalkoznak vele mondván hogy önfejű és sose azt csinálta amit mondtak neki, inkább ráhagytak mindent

Teljesen függetlennek mondható az anyjáéktól, hol ott velük él

Facebook-on is olyan képek vannak felrakva az adatlapján, amin 3-4lány is körülötte ül ölelkeznek és halomban van a pia az asztalon

Ma délután is mentek Szlovákiába Pestről, szórakozni csapatostól haza sem fog jönni vagy 3 napig

Nincs is 20 év alatt barátja inkább afelett és mind olyan éjszakai alkat

Tudom hogy ez nem jó amit csinál, de nem hallgat ránk

Manapság az ember nem tud elég képzett lenni, ezért jócskán 40 felett is tanul az ember

Őt pont nem érdekli, pedig nehéz lesz megoldani az életét ha javítani akar

Vagy csak én gondolom ennyire rossz és felelőtlen dolognak?

25/F


2012. okt. 19. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
70%

Nagyon is igazad van.

Ez így 18 évesen a lányok hajkurászásának időszakában poén, de amikor majd komolyabb életet akar, akkor a kutya sem fog felé nézni.


Nevezhetjük felszínesnek az embereket, de értelmes nő nem fog olyannal kezdeni, aki csak 8 általánosig jut. És nem kifogás a lustaság, mert lusta ember se kell a francnak se.

2012. okt. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, tényleg nagyon nem jó, amit csinál.


Sajnos nincs ötletem, hogy mit lehetne vele kezdeni.

2012. okt. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!