Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Kívül szép, de belül üres"...

"Kívül szép, de belül üres" Hogy lehetne megváltozni?

Figyelt kérdés
Legutóbb ezt kaptam meg egy férfitől. Nem szó szerint, de ez volt a lényege. Külsőre tetszem sok embernek, de ennél több nincs bennem. Nem vagyok rosszindulatú, vagy szemét, csupán mivel magamat nem tudom szeretni, így azt sem hagyom, hogy mások szeressenek. Gyerekkorom óta így van ez, régebben sem találtam a helyemet. Nem hiszem el, hogy bennem is vannak értékek. Mindig elhatározom, hogy csábító leszek, vidám, a végén egy zárkózott 0 leszek. Emiatt nem működnek a kapcsolataim, jártam pszichológushoz, hogy kiderítsük ennek okát, de nem használt semmit. Irigylem azokat a nőket, akik kihasználják az adottságaikat és hódítanak, magabiztosak. Félek, hogy egyedül maradok.
2012. okt. 15. 13:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%

Számomra a nők fele üres, pedig elég sokkal ismerkedtem. Idő kell, hogy feltöltsd magad. De minndenkinek más számít.


Nekem a sport és a könyvek szeretete/imádata (sport nem egyenlő a konditeremmel, normális sportra gondolok) a legfontosabb. De pl nagyon érdekesek a zenész nők is, vonzódom hozzájuk is (pl egy hegedülő nő eszméletlen szexi és érdekes).

Csak sajnos ritkák...

27F

2012. okt. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

önbizalomhiány, önképzavar, nem egyszerű eset.


bizonyára nem engeded közel magadhoz azokat, akik képesek lennének kihozni belőled mindazt, ami még rejtve van.

2012. okt. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%

ez egy bunkó alak volt. Mindenkiben van valami egyedi vagy értékes, ami bejön a párjának. A megfelelő emberrel kell összejönni, aki előtt nem kell megjátszanod magad, mert jól érzitek magatokat egymás társaságában.

Nagyon kevés a tehetséges, igazán érdekes egyéniség, aztán mégis mennyi embernek van párja!!

Kíváncsi lennék, vajon a férfiak, akikkel eddig jártál, mit tudtak felmutatni, amire olyan büszkék voltak???

2012. okt. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igyekszem kordában tartani az életemet. Régen önbizalomhiányos, duci kislány voltam, azt hittem, ha évekig gyötröm magam azzal, hogy "jó nő legyek", minden megváltozik. De a szép ruhák, meg igényesség nem jelent semmit önmagában. Belülről bizonytalan vagyok, állandó kuszaság. A belső üresség nem helytálló kifejezés, nagyon is sok minden van a fejemben, ezért is választottam a művészi pályát, másképp még itt sem tartanék. De odáig már nem jutok el, hogy kimutassam, szeretem magamat és az embereket is, akik próbálnak szeretni.
2012. okt. 15. 13:53
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
Tudod kérdező van egy mondás!Amíg belűl nem vagy szép és nem vagy rendben és nem lesz meg a lelki egyensúly addig hiába leszel kívűl szép nem érsz vele el semmit.És tudom miért?Nem azért mert nem vagy szép,hanem mert nem hiszed el magadról hogy kívűl belűl értékes vagy,amíg ezt nem hiszed el addig nem is lesz normális kapcsolatot és még páror meg is fogod kapni ezt a jelző.Ha a lelked rendben van akkor minden működik kötülöttd,amíg az nincs rendben addig értelme sincs más férfiakkal találkozgati és kapcsolatot kialakítani mert az ilyen önbialom hiányos nők teszik tönkre a fériakat.Szerintem inkább belűl próbál magad megismeri és ami ott van bennt azt próbáld is kimutatni és a nyílvánosságra hozni.Amíg ez nem megy addi párkapcsolat nem fog működni az biztos.Aki zt írta hogy olyan párt kell találni az hüleséget beszél,hszen leírtad hogy önbizalom hiányos vagy,amíg te nem vagy rendben addig nem is lesz olyan kapcsolatod ezt garantálom!
2012. okt. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Művészi pálya mit takar? Avval legyél tisztában, hogy a művészeteket csak egy réteg kedveli. Sokan csak legyintenek rá. "Aha drágám, nagyon szépet festettél." "Aha drágám, szépen játszol a zongorán."

Talán ha művész pasikkal ismerkednél, többre mennél.

2012. okt. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5-ös, netto hülyeséget írtál. Ne Csernustól idézz. Nagyon sok embernek van párja, csak éppen nagyon sokan nem is szeretik a másikat, mert nincs bennük semmi közös. Pusztán az "én szeretem magam" kevés.
2012. okt. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ma 14:19


Semmi hülyeséget nem írtam úgy gondolom!Ehhez nem kell Csernus dokinak lenni,hogy belássa valaki hogy ha önbizalom hiányos akkor ott komoly gondok lesznek a kapcsolatban,bárkit is sdor útjában az élet.Ez így működik,amíg valakinek nincs önbizalma akkor soha nem fogja elhinni senkinek hogy őt úgy szeretik ahogy van és azért mert olyan amilyen.A kérdező mondta hogy önbizalom hiányos ezt ő maga mondt,ha valaki nem teszi rendben magát ott belűl akkor nem is lesz normális kapcsolata hiszen magát sem tudja elfogadni és mindig kételyei lesznek.Az ember elsőre magát fogadja el és ha ez megtörtént akkor fog működni a párkapcsolat,amíg ez nem megy addig sajnos mindig csak pofára esés lesz.Sajnos ez az igaszság ha tetszik ha nem.

2012. okt. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ma 14:19


Hidd el a tapasztalat beszél belőlem,én nekem eddig két önbizalom hiányos nővel volt kapcsolatom akik megkeserítették a minden napjainkat és az én életemet is...Én szerettem őket úgy ahogy voltak és elő hoztam olyan belső ulajdonságaikat amiben kiteéjesedhettek volna,de én hiába próbálam elhitetni hogy imádom és szeretem ha ő ezt nem hsizi el,nem hogy nekem de magának sem.Az állandó cirkuszok és féltékenykedési jelenetek,náluk sokkal rondább nőkre ok nélkül pl.Soha nem adtam okot senkinek hogy féltékeny legyek és soha egy nőt sem csaltam meg,ezt ők nagyon is jól tudták hogy én hűséges típus vagyok és szeretem őket.Kikészítettek teljesen a viselkedésükkel.Senkinek nem kívánom hogy ilyen nőt sodorjon a sors eléje,mert kín szenvedés lesz..amíg egy nő nem tudja magát kívűl belűl elfogadni addig soha a büdős életben nem fogtudni kiteljesedni női mivoltában és csak megmérgezi a kapcsolatot bármely férfivel is kerűl össze,hoszen ha maga nem hiszi el hogy ő szép kívűl és belűl,akkor neked sem fgoja és ez rajtad fog lecsapódni,nem kívánom hogy ilyen nőd legyen mert nem lesz egy nyugott perced sem és mg leszel gyanúsítva mindig hogy biztos megcsalod..

2012. okt. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1 Üres-feltöltsd magad.Ezt a hülyeséget,apukámXD


Mindenkiben vannak értékek,csak meg kell találni és ki kell mutatni.Akinek meg kell,az észre is veszi.Lehet,nem a megfelelő emberekkel futsz össze,hanem ilyen kis majmokkal,akik csak megfektetni akartak.Amúgy üdv a klubban,nekem is pont ez a véleményem magamról.De már tudom,miért vagyok balfaß és igyekszem megnyílni,mert amúgy egy csomó mindenben jó lennék.

2012. okt. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!