Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Verekedtem a barátnőm öccsével...

Verekedtem a barátnőm öccsével, nyoma is van. Mit mondjak neki hogy ne szakítson velem?

Figyelt kérdés
Mindig ő kezdi. Mindig direkt rosszat akar, provokál meg egy kis tetű sokszor akart már szétválasztani minket de nem sikerült. Ma délután találkoztunk és megint ő kezdte, meglökött én pedig visszaadtam. Nekem felrepedt a szám és a szemöldököm, megkarmolta a kezemet neki meg a szája és horzsolások vannak rajta. Mondtam hogy ne mondja el a nővérének, azt mondta nem fogja. Most nem akarok őszinte lenni mert lehet, hogy szakítana velem. Régebben volt egy verekedős ügyem amit én kezdtem és azt mondta hogy neki nincs szüksége verekedős pasira, akkor is majdnem szakított pedig az nem az öccse volt. Erre mit lehet mondani? Elhinné egyáltalán? Nem vagyok hazudós de most muszáj.
2012. okt. 19. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Utazz el a nagymamádhoz egy hétre!
2012. okt. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%
Ha nem süllyedtél volna le a kis srác szintjére akkor most nem tartanál itt.
2012. okt. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
Elmondhatod neki, hogy te magad vagy a tetű alak, aki szeret verekedni, nem szereti a barátnőjét, csak birtokolni akarja és ezért hazudozásra is hajlamos. Mit tennél, ha szakítana ezért a barátnőd? Zaklatnád? Érzelmileg zsarolnád? Nem gondolod, hogy te vagy a selejtes?
2012. okt. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem mert nem ismered a gyereket.
2012. okt. 19. 21:04
 5/6 anonim válasza:
Ha szoktál biciklizni, akkor elestél vele, vagy mondd azt, hogy az utcán beléd kötöttek.
2012. okt. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen annak a kis "tetűnek" aduászt adtál a kezébe. Gratulálok. Nem sokáig írhatod ki, hogy kapcsolatban...a verekedést üti a hazugság...és az igazság mindig kiderül...
2012. okt. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!