Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szolnokra a keróba járok,15...

Szolnokra a keróba járok,15 éves vagyok. Az iskolában potternek csúfolnak az osztálytársaim, a szüleimet meg egyáltalán nem is érdekli a dolog. Miért csúfolnak? Miért nem érdekli a szüleimet?

Figyelt kérdés

2012. okt. 22. 18:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
67%
És akkor mi van? Nekem is van egy ismerösöm, tök ugy néz ki mint a Harry Potter, igy is hivjuk. Semmi baja vele, simán felvállalja.
2012. okt. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Azért csúfolnak, mert önértékelési zavaraik vannak, és ezt kompenzálják mások szekálásával. Nem is tudom mit foglalkozol velük, a lényeg, hogy magadnak felelj meg, ha már magaddal nem vagy elégedett, akkor másoktól mit vársz.
2012. okt. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

nekem volt egy becenevem, amit nem szerettem és úgy szabadultam meg tőle, hogy egyesével megkértem mindenkit, aki így hívott, hogy ne hívjon így, mert nekem kellemetlen. a fontos, hogy ezt négy szem közt. akkor nem lehet elpoénkodni. nehéz egy normális beszélgetés közbeni kérésre(!) nemet mondani.


esetleg megpróbálhatod. bár ha direkt rosszindulatból csinálják vagy ha más osztályokba járók vagy nagyobbak, akkor lehet nem fog működni. de még úgy sem lehetetlen. négyszemközt a legtöbb ember normális. csak csordában barmok.

2012. okt. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
63%
http://www.youtube.com/watch?v=PIkrJm_ODSk Ajánlom mindenki figyelmébe. Kötelezővé kéne tenni az iskolákban ennek a videónak a levetítését.
2012. okt. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
25%
Valószínűleg mert úgy nézel ki. Arra még nem gondoltál, hogy tegyél a csúfolódások ellen valamit? Ez nem a szüleid dolga, az iskola egy zárt környezet, ott szülő nem sokat tehet.
2012. okt. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
73%
Tégy úgy, mintha tökre tetszene a dolog. Meglátod, leszállnak rólad. Mert úgy már nem is olyan nagy poén.
2012. okt. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
78%
Ez a csúfolás amolyan sulis dolog, át kell rajta esni, nem szabad a szívedre venni.
2012. okt. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
93%
Jah, ne vedd magadra, bár ezt könnyű mondani. Engem a munkahelyen pitt bullnak gúnyoltak. A magasságom és az alkatom miatt (160 cm, rövid karok, lábak), pedig vákony vagyok, teszek is érte de ez van. Azt csináltam, amikor piszkáltak, hogy úgy tettem, mintha nem is hallottam volna semmit. Beszélgettem, vagy pakolásztam tovább, mintha senki se lenne ott. Rosszul esni rosszul esett, de kit érdekel, már megtaláltam, amiben jó vagyok, az önbizalmat adott. gy már hiába piszkálnak, jóformán azt is mondhatnám rájuk, hogy írigyek.
2012. okt. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
90%

Hát, a Keró az már csak ilyen.

A szüleid valószínűleg úgy gondolják, hogy ennyi idősen elég nagy vagy már hozzá, hogy egy ilyen problémát megoldj egyedül. Ha most vagy elsős, akkor nyugodj meg, még nem telt el sok idő az évből. Előbb-utóbb megunják, ha azt látják rajtad, hogy nem veszed magadra. A legrosszabb, amit tehetsz az az, hogy magadba fordulsz, és ezen rágódsz. Ők is csak emberek, sok hibával... ne törődj velük.

2012. okt. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
potter? hallod az nem csúfolás! ha azt mondanák, hogy voldemort...az csúfolás! de komolyan
2012. okt. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!