Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha az osztálytársai...

Mit tegyek ha az osztálytársaim kiközösitettek egy olyan dolog miatt amit nem teljesen én tettem, de nem merem megmondani az igazat, mert 'félek tölük'!? Aki már járt igy kérem adjon tanácsot! (ez általános 8. -ban)

Figyelt kérdés
2008. dec. 16. 19:44
 1/3 anonim válasza:
100%
tulajdonképen le írhatnád mit is csináltál úgy sem tudják kideríteni az osztálytársaid
2008. dec. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden csoda csak 3 napig tart, majdcsak elfelejtik ezt is.
2008. dec. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az én példàm:

Gyakorlati oktatàsra jàrtam 2 osztàlytàrsammal.

Néha megettünk egy egy rudit,egy egy kifli fizetés nélkül.

A kasszàbol az egyik kivett egy kisebb összegü pénzt,igaz megosztotta velünk.

Màsnap màr a fönök vàrt bennt,de ugy hogy màsik két tàrsam is ott vot,én értem be utoljàra.

Hiàba mindenféle magyaràzkodàs,mindent ràm kentek.

Sajnos 2-en többen voltak,mint én magam.

Szoval a bajban nem voltunk tàrsak.

Kérte a fönök valljam màr végre be,hogy csakén tettem.

Erre én (sajnos durva)szembeköptem a két tàrsamat,és mondtam nekik,hogy még ha kirugnak se ismerem el egyedül,mert 3-an tettük!

Na akkor meg màr nem is a lopàson volt a hangsuly,àllitolag nagyon csunyàn megalàztam öket.

Volt egy fegyelmi tàrgyalàsom,és hiàba sirtam,hiàba esküdöztem,hiàba mondtam el 10-szer is ugyanazt,hiàba kértem bocsànatot a köpködésemért,nem kirugtak,hanem megbuktattak!

Megbuktattak a majdnem kitünö jegyeim mellett,mondvàn elengedni ilyen tanulot kàr lene,viszont velük egy osztàlyba nem jàrhatok.

Na ezért én magam hagytam ott az iskolàt,azota se folytatttam.

Sajnos senki nem àllt ki mellettem,kiközösitettek,pedig igy névtelenül màr csak igazat irok,és akkor sem én voltam a hibàs,legalàbbis nem egyedül követtem el.

Tanulsàg:

Beszélj,monnd el az igazsàgot,mig meg nem elöznek,és még jobban kiutàlnak!

Ne hagyd magad,harcolj az igazadért!

2008. dec. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!