Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség!? Tehát arról van...

Segítség!? Tehát arról van szó, hogy 1hónapja vagyok az új családomnál. Ők a keresztszüleim, de érzem, hogy utálnak.

Figyelt kérdés
Olyan is volt, hogy egyszer 7 percet késtem az ebédről dus miatt, és felküldtek a szobámba, hogy legközelebb majd vacsoràzni fogok és ne legyek ennyire szétesve.Nem öltözködhetek úgy ahogy akarok, minden 2. Nap találnak arra okot, hogy elvegyék a telom " bünti" miatt. Totál kész vagyok, gondoltam már rá, hogy szólok a rendőrsègnek vagy valami, de tuti nem hinnének egy 15 éves csajnak. :/ mit tegyek?
2012. okt. 23. 18:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A mi tusolás kifejezésünk a duschen szóból ered valószínűleg, úgyhogy akár még helyes is lehetne a dus. Csak Magyarországon tusként használjuk.


Egyébként ezzel nem foglalkozna a rendőrség... Sok 15 éves pedig nem is érti, hogy miért szabályozzák, pedig ez tényleg nem valami különleges dolog. De szerintem sem igazi a kérdés...

2012. okt. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Vannak gyerekei a keresztszüleidnek? Lehet nem tudják hogy egy ekkora gyereknek mi nem megengedhető és mi nem. Amúgy az hogy pontosságra nevelnek, szerintem még nem gond. Csak akkor tehetsz feljelentést ellenük a gyámügyön, ha vernek vagy lelkileg bántalmaznak, éheztetnek stb... Írták, hogy menjél kollégiumba. Szerintem ők pont hasonló elvek alapján nevelnek, mit ott. Ott se fenékig tejfel az élet, ugyanúgy vannak a középsikolai kollégiumban szabályok, amiket be kell tartani. Pl: vacsora fél7től-7ig, utána egy falatot se kaphatsz. Este 9ig kimenő, ha késel utána egy hétig nem mehetsz sehova stb... Alapból csak az alapján engednek el du, hogy milyen jegyeid vannak, szóval lehet minden délutánodat tanár előtt tanulva kell töltened ha rosszak a jegyeid. Öltözködni sem lehet akárhogy, ha kicsit is odafigyel rád a nevelőtanár, reggel nem enged el öv szélességű szoknyában iskolába stb... Szerintem a keresztszöleid hasonló elvek alapján nevelnek, és az hogy szigorúak, nem jelenti azt, hogy nem szeretnek. Próbálj megbékélni a helyzettel, biztos a szüleid halála miatt is feldúlt vagy még. Ha nagyon nehezen megy, kérd meg a keresztszüleid, hogy hadd járj pszichológushoz.
2012. okt. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!