Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek tetszik a Benjamin...

Nektek tetszik a Benjamin név? Adnád a gyerekednek?

Figyelt kérdés
Nekem az elmúlt időben nagyon megtetszett ez a név , főleg azért mert sokféleképpen lehet becézni. Amerikában sokaknak adják ezt a nevet , Magyarországon viszont nem. Pedig szerintem szép név.

2012. okt. 23. 19:25
1 2
 11/16 anonim válasza:
83%
engem elszomorit hogy ennyi embernek nem tetszik :( szerintem nagyon szép név és mi is gondolkodunk rajta hogy igy fogják hivni a fiunkat
2013. jan. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 betta55 válasza:
100%
Az én babámat így hívják és nem bántam meg.illik rá nagyon.
2013. jan. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
92%
Szerintem a Benjámin név szép!!! Különleges, nem hétköznapi névnek mondható, ezért tetszik, nem minden második ember jár ezzel a névvel, nem tömeg! Olvastam itt egy más fórumon, hogy cigányoknak adják amerre ő lakik, hát ez az év baromsága :), cigányok minden keresztnéven mozognak pl: legyen az László, Béla és stb. Nekem van Dániel cigány ismerősöm, pedig Dániel vezetéknévből Magyarországon van 2 millió :), akkor az mind cigány :D buta hozzászólás :)!!! Add a gyermekednek, szép, különleges :). Ne azt nézd minek lehet becézni, majdnem minden névnek lehet gúnyos becenevet adni... Sok a buta ember, ezáltal sok a buta hozzászólás is :) ne foglalkozz ezekkel :)
2013. márc. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Mi is ezt a nevet néztük ki ha fiúnk születik. :-)
2013. júl. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Hú de örülök hogy ennyi embernek tetszik a nevem.
2014. febr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
80%

A férjem Benjámin. Fura ugyan, de én tinikorunk óta Beninek hívom, ami a 35 éves férfinak kicsit furcsa, de ezt szoktam meg. :)) (17 évesen ismerkedtünk meg)

Ő utálja, pont emiatt, hogy komolytalannak érzi, stb.. De orvosként dolgozik, ahol nem foglalkozik egy beteg sem azzal, hogy egy Benjamin nevű orvos fogja vizsgálni, tuti gyerekes.. :) Azelőtt nem nagyon hallottam ilyen nevet, de amióta Őt megismertem, azóta szeretem, és mindig az Ő arca ugrik be, ha hallom/látom:))

2015. máj. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!