Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Borbála, Borka, Katalin,...

Borbála, Borka, Katalin, Kata? Melyik tetszik, melyik nem? Miért? Saját gyerekednek adnád?

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 11:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%

Húgom Kata :)

Nagyon jó kis karakteres név, arra szavazok!

2012. szept. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%
Borbala , Borka nekem nem valami szep hangzasu meg a Kata sem de a Katalin az mar mas teszta az nagyon szep nev de csak Katakent nem tetszik.. Es igen a Katalin nevet adnam a gyerkemnek. A lanyom amugy Jessika:)
2012. szept. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%

Én is a Kata v Katalin, Borka és Borbála nem tetszik, én nem adnám az enyémnek. Én mindig megnézem melyiket hogyan fogják csúfolni.Tudom hülyeség, de ha valahogy ki tudom kerülni a dúrva csúfolásokat ezzel akkor már megérte.

(Borka- Uborka...:S Borbála meg egyszerüen nekem nem tetszik..)

2012. szept. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%

Első vagyok.

A tesómat mindig úgy csúfolták, hogy Kata-kaka, én Ágota vagyok, nekem Ágó-rágót mondtak.

A gyermeki fantázia határtalan, ez ne tartson vissza enkit a névválasztástól.

2012. szept. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%
Persze ezt én is tudom, de a dúrva és nyilvánvalóakat próbálom ezzel kiszűrni, az igazi szakállas szekálásokat.Például:Ödön-Bödön.
2012. szept. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%
Borbála meg Borka nem tetszik olyan fujj:) Katalin se nagyon jön be! Kata az igen:)Mikor terhes voltam a kislányommal a kisfiam azt mondta Kata van a pocimba:)De mondjuk Eszter lett a kicsi neve.:)
2012. szept. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
21%
nekem a Borka nagyon tetszik, aztán a férjem egy "Borka - uborka" mondással megvétózta ezt a nevet:D a Bori még a kedvencem. Katalint nem adnám, a Kata meg nem való felnőtt nőnek.
2012. szept. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
Borbála túl régies, Borka nem tetszik, Katalin túl gyakori, Kata nem tetszik. Gyerekemnek maximum a Katalint adnám a fentiek közül.
2012. szept. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
A lányom Kata. :-)
2012. szept. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%

Borka nálam a nagy kedvenc, de szintén az uborka miatt nem lett befutó, a Borbálát a Borka miatt adtam volna, hogy lehessen becézni. A lányom végül Boglárka lett, de még a szülőágyon is a Boglárka és a Katalin közt tanakodtunk a párommal. A Katalin is a becézései miatt volt befutó. Már eleve becézett formát nem akartunk adni.

Szóval nekem mind tetszik.

2012. szept. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!