Kihez forduljak?

Figyelt kérdés
A padlón vagyok teljesen,s nem tudom kivel megbeszélni. Anyámat nem érdekli,anyósommal ilyenről nem lehet beszélni, tesóm szintúgy. Barátaim messze vannak,soha nem érnek rá. Férjemnek meg hiába mondom vagy lehü**éz,vagy úgy tesz mintha nem érdekelné, vagy egy óriási vita lesz az egészből. Meghalt apukám,s a gyermekkorom sem volt felhőtlen. Beteg vagyok,s mellette még súly gondjaim is vannak. Nem vagyok kövér,de annak látom magam. Jó,persze azért van rajtam 5kg felesleg ezt aláírom. Leginkább a férjem piszkál vele,hogy fogyjak le. Munkahelyi gondjaim is vannak, mindenhonnan elküldenek,és még sorolhatnám. Orvoshoz nem engedi,h menjek,mert azt mondja, nem vagyok hü**e,oda csak azok járnak. Kivel beszélgethetnék?

2012. okt. 24. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
pedig fordulj orvoshoz, nem kell mindenről tudnia a férjednek. Bocs hogy ezt mondom de elég primitív a gondolkozása....
2012. okt. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kedves egy férjed van, de gondolom, ez a megállapítás nem segít rajtad. :-/ Barátnőd nincs? Vagy valaki, akivel legalább írásban beszélhetnél? Akár itt, névtelenül...
2012. okt. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mara Acoma ***** válasza:
Írj egy privit és pletyuzzunk:-) Nekem sincs kivel beszélgetnem. Itt a 3 gyerek, a háztartás, az uram egész nap dolgozik, barátnőim nincsenek (időm se lenne rájuk). Szóval ha gondolod, barátkozhatunk:) 32L
2012. okt. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg kezdetnek ne pszichológushoz, hanem dietetikushoz menj. A férjednek nem lehet rá szava, hisz étkezési tanácsokat ad, az még nem jelent semmit meg ő is akarja hogy fogyj. A világ legokosabb emberének is szüksége lehet rá. Lehet a dietetikus ajánl egy neked való étrendet, amitől jobban érzed magad a börődben, vagy lehet hogy hiánybetegséged van, az is okozhat levertséget. Lényeg hogy kivizsgálnak, és már attól jobban fogod magad érezni, hogy tettél magadért valamit.
2012. okt. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem van egy olyan érzésem, hogy megoldódnának a gondjaid, ha elhagynád ezt az idióta férjed, de ha nem akarsz ilyen drasztikus megoldást, akkor elbeszélgethetnél egy pszichológussal (az nem orvos, hanem bölcsész, és nem olyanok járnak oda, akik "hülyék", hanem nagyrészt olyanok, akiknek ilyesmi problémájuk van, mint neked. Sőt, a közhiedelemmel ellentétben a pszichiáterhez is olyanok járnak, mert aki dühöngő őrült, azt eleve benn kezelik valahol.) Jobbulást! És részvétem apukádért.
2012. okt. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!