Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi ideje jut egy férfinak...

Mennyi ideje jut egy férfinak családfőként a hobbijára, kikapcsolódásra?

Figyelt kérdés
Főleg ha apa, és vállalkozó is, nagyon sokat dolgozik a férfi, van ideje egyáltalán arra hogy kikapcsolódjon, a hobbijával foglalkozzon? Persze hogy mindenki vágyik rá hogy kikapcsolódjon, de annyi a feladat, teendő, felelősség. Az érdekelne, hogy más férfiak hogy vannak ezzel, jut-e idejük családfenntartás mellett számítógépen játszani, vagy makettezni vagy bármit amit szeret. Milyen más felnőtt férfiak időbeosztása, valamint hogy tudják megoldani, hogy ki is kapcsolódjanak?

2012. okt. 26. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Én nő vagyok, de úgy látom, egy férfinak mindig több ideje fog jutni a hobbijára, mint mondjuk a feleségének:)


Mert ő leül a gép elé, elmegy focizni, lemegy a kocsmába a haverokhoz, mert teljesen természetes, hogy az asszony van a gyerekekkel. A nő meg "elkérezkedik" ha barátnőzni akar vagy futni vagy akármit, amit házon kívül lehet csinálni, gyerek nélkül.


Szerintem simán meg tudják oldani. Legtöbbször azért, mert ez nekik jár. (ezt most szarkasztikusan mondom)

Minden tiszteletem a normális, családfenntartó férfiaké, akik tényleg a szívükön viselik a családjuk sorsát, de amikor a férjem lelép a meccsre, mindig elmélázok, hogy miért természetes, hogy ő csak szól,h "megyek focizni" hasonló szituációban nekem meg úgy kell indítanom, hogy: "este programom van a csajokkal, tudsz vigyázni a gyerekekre?"

2012. okt. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Idő arra jut, amire akarja az ember, ha nem is mindig annyi amennyit szeretne.
2012. okt. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
4%

Kevesebb, mint sok nőnek,.

De aki akar, az tud szabadidőt csinálni magának.

2012. okt. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom az első válaszoló, miért lett lepontozva. Tök egyetértek vele, itt a családban ez megy. Nőknek úgy kell ELKÉREDZKEDNI.
2012. okt. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja, h a kérdésre is válaszoljak, pl anyósjelöltemnek hiába segítek neki én is, nincs ideje semmire. Párja meg mit csinál? Kimegy megetetni 3 szem állatot, aztán 1 nap alatt felássa a veteményest azt csőváz egész télen Tv, sör, cigi.
2012. okt. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Első, gondolom a férjed nem kötelez rá, hogy elkéredzkedj. Legközelebb te is mondd, hogy a hétvégén találkozol a barátnőiddel. Azért kell a nőknek így beszélni, mert maguktól így csinálják...
2012. okt. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Egyetértek az elsővel.


Sok családban apuka jön-megy amikor akar, amikor anyuka menne el (ritkábban mint az apuka), akkor egyeztet a férjjel, nagyszülőkkel, átszervez, stb.

2012. okt. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Nőknek úgy kell ELKÉREDZKEDNI."


Csak a saját lelkinagyságuk miatt teszik...

2012. okt. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

39F főállással + vállalkozással + kertes házzal(akinek van, az tudja mit jelent). Azt a kevés szabad időt is elviszi, ami lenne, ezért sajnos gyakorlatilag semmi. Én is el szoktam ezen gondolkozni, vajon mások hogy csinálják, pedig több ismerősöm is eljár kikapcsolódni, van hobbija. Irigylem is őket ezért. Nekem annyi a kikapcsolódásom, hogy este, miután lefeküdt a család, vagy napközben, ha van pár percem, akkor megnézem a gyakorkérdédeket, illetve híreket, fórumokat(pl:fűápolás), olvasgatok a neten.

Pedig nagyon vágynék egy kis kikapcsolódásra, család, munka, telefon nélkül, havonta ha csak egy szombat délelőttöm lenne, annak már nagyon örülnék. Évek óta tervezem, hogy eljárok majd airsoftozni.

2012. okt. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Akkor ajánlom a férjemet, ő is airsoftozik, meg menjtek el egyet repülni. Már ő is mondta hogy ha nem megy el, bekattan, és elment egyet repülni vitorlázóval. :)


nekünk is keretes ház van, és valóban NINCS MEGÁLLÁS! még csak ha a füvet nyírod le, vagy összegereblyézed az avart, arra is elmegy az egész hétvége.

2012. okt. 27. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!