Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha van kedvetek böngészni,...

Ha van kedvetek böngészni, melyik hotelt, stb. ajánlanátok egy 7-8-9 hónapos babával együtt történő kikapcsolódásra? Linkek lent.

Figyelt kérdés

www.bellevuente.hu

www.hotelatlantis.hu

www.hotelcorvus.hu

www.hotelgara.hu

www.ginkohotel.hu

www.cityhotelmiskolc.hu

www.hotelhodi.com

www.wellnesshotel.hu

www.thermalhotelszivek.hu

www.hotelaphrodite.hu

www.sikondafurdo.hu

www.hotelaventinus.hu

www.egerszalok.eu

www.hotelvenus.hu

www.corsohotel.hu


Ajánlatot kaptunk tegnap, hogy április 31-ig mehetünk 50% kedvezménnyel a szobákra, ha befizetjük a kupon árát (ami 6000 ft) és ezek közül lehet válogatni. párat már sikerült megnéznem, ezért azokat nem irtam le. olyan helyre szeretnék menni, ahol leginkább a kicsivel is lehet lenni.


Ha van kedvetek nézelődni, szivesen várnám a tanácsokat.


Köszönöm.


2012. febr. 2. 10:30
 1/3 kíváncsicska ***** válasza:
Arra figyelj oda hogy nehogy olyan legyen hogy be kelljen ülni egy fél napos előadásra.De nézd meg a www.szallas.hu oldalon nézd meg az értékelést aztán hívd fel a szállodát és kérdezd meg hogy mi a feltétele az 50% kedvezménynek.Csak azért mondom mert mi majdnem pórul jártunk ilyen kedvezményes dologgal.Ráadásul mi ajándékba adtuk volna.
2012. febr. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a figyelmeztetést! megnéztem és az értékelések mind 9 fölött vannak, csak a komfort kapott 8,7-es átlagot. jah, és kettőre már leszűkitettem a listát, a többi nem alkalmas.

1. corvus hotel aqua

2. sikonda wellness hotel


még egyszer köszi

2012. febr. 2. 12:42
 3/3 kíváncsicska ***** válasza:
Örülök hogy segíthettem :)Jó pihenést :)
2012. febr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!