Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit történik velem? Tudnátok...

Mit történik velem? Tudnátok valami javaslatot tenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Számomra furcsa dolog történik velem,9.-es koromba kezdtem el a számítógép rejtelmeibe bele kapcsolódni rá egy évre online-os játékokat játszottam élveztem, napi akár 15 órákat is tudtam ülni gép előtt, igaz tanulás rovására ment de ment a suli is, jól éreztem magam, volt egy csomó barátom neten is napi szinten tartottam velük a kapcsolatot, minden rendben ment, anyummal sokat vitáztunk sokat gépezek, de ezek nemvoltak vészesek, eltelt azóta 6 év kisebb nagyobb kihagyásokkal de de játszottam meg minden ami gép, de mára már meguntam semminek nemtudok örülni, nem nagyon tud feldobni semmi, ha iszok (sörözgetek) akkor érzem magam jól, de egy idő volt 1,2 hét szinte minden nap ittam de abba hagytam mert tudom hajlamos vagyok az ilyenekre rászokni és majd nemtudok róla leszokni jelenleg cigivel vagyok igy minden áldott nap mikor felkelek mindig azt hajtóm nem gyújtók rá pár órára rá nem birom muszáj vagyok rágyújtani... van egy aranyos helyes pűróm kb másfél éve vagyok vele, most hétfőn született meg a kislányunk, boldog voltam de nem teljes a boldogságom mint egy átlagos apukának, igaz sok problémám van diák hitel, meg sok más, anyummékkal élünk de érzem kezdek elveszni egyre kevésbé tudok örülni, dolgozok mert dolgozok családommé mindent de annak se tudok örülni mert a pénz ahogy jön már megy is számla, meg hitel törlesztésbe... unatkozok, elveszek, bizonytalan vagyok, italt lehető legmesszebb kerülöm, apumra hasonlitók sok mindent tőle örököltem apum alkoholista.. de én nem akarok olyan lenni mint ő. Mit javasoltok? Mit tegyek? hogy szedjem össze magam ilyen nehéz helyzetben...Választ előre is köszönöm!
2012. okt. 29. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Munka után fordítsd az időt a családodra, és érezni fogod, hogy értékes ember vagy.
2012. okt. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én annyit tudok tanácsolni, hogy gondolj sokat a családodra, tölts el velük nagyon sok időt. Ők értelmet adnak az egész életednek. A káros szenvedélyekről meg tegyél le, nem vezet sehova.

Én szívesen beszélgetek veled, ha gondolod, csak írj rám, ha kedved van, bármikor.

2012. okt. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%
Én azt javaslom, használd gyakrabban a vesszőt meg a pontot.
2012. okt. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!