Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek? A ferjem...

Mi a velemenyetek? A ferjem kulfoldon van. Rajottem hogy regisztralt jo nehany ottani tarskeresore. Ezt megbeszeltuk mar, mindenhonnan torolte magat.

Figyelt kérdés

Ugy erzem most megint regisztralt valahova,mert facen rakeresett egy ket holgyte. Az egyik valami swingeres, a masik egy magyar holgy.

Mit tegyek? Ha rakerdezek,ugy se mondja meg

Irjak a magyar holgynek, kerdezzem meg hogy regisztralva van e valahol? Bar nem hiszem hogy elmondana.

Vagy kerdezzem meg hogy regisztralt e valahol,es ha azt mondja hogy nem,akkor megkerem mutassa meg az eloumenyeket.

Vagy hagyjam az egeszet?


2012. okt. 30. 09:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%
Ha írsz a hölgynek, saját magadat fogod lejáratni, pláne ahogy írod is: már volt több helyen regisztrálva. Szerintem aki eleve ilyenre regisztrál, az később is jelen lesz ilyen oldalakon, maximum kitalált névvel, hogy ne lepleződjön le. Sajnos ez elég egyértelmű, neked kell eldöntened hogy elviseled-e, vagy sem. Nyilván nem ok nélkül mászkál ilyen helyekre. :/
2012. okt. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%

Az utolsó válasz a helyes, de én sem bírnám ki csak úgy hagyni mindent, a végére járnék. De egyben biztos lehetsz, csak magadnak okozol ezzel fájdalmat.

Egy szerető férj, nem regisztrál sem egyszer, sem többször.

Nagyon sajnálom amin keresztülmész, kitartást!

2012. okt. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
71%
1.vagyok! Nem így akartam írni, tehát nyugodtan járj utána máshogy, csak ne a hölgynek írj, bocsi, hogy rosszul fogalmaztam.
2012. okt. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

szegénykém!!!

esetleg regisztrálj te is álnéven vagy egy barátnőd regisztráljon persze ő is álnéven és keressétek meg,lépjetek vele kapcsolatba.


de mindenképp írd meg mi lesz a vége!

2012. okt. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Szerintem megkerem hogy mutassa meg az elozmenyeket.
2012. okt. 30. 09:33
 6/25 anonim ***** válasza:
78%
Ha a férjed társkeresőn regisztrált akkor valószínűleg társat keres. Ezen még meglepődni sem lehet tulajdonképpen. Rákérdezni? Mire? Hogy mit keres a társkereső oldalon? Ez egyértelműen válóok. Szerintem. Regisztrálj te is. Hátha kerül valaki.
2012. okt. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy elszámolnivalód a férjeddel van és nem a hölgyekkel.
2012. okt. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
84%
Nem vágom, hogy mit nem lehetett megérteni a válaszomban. Semmi lila köd, vagy mellébeszélés nem volt benne, csak színtiszta igazság. Társkeresőn általában nem bejárónőt keresnek és nem bébiszittert.
2012. okt. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Nem a holgyeket akartam szamon kerni.Ha a holgy elmondana hogy hol van regisztralva,akkor en is reggelnek ott,es rairnek a ferjemre.

Azt tudja a ferjem ha megtudom hogy regisztral ilyen oldalon,akkor elfelejthet.

2012. okt. 30. 10:14
 10/25 anonim ***** válasza:
40%
Hát,lehet,rosszul választottál...
2012. okt. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!