Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kiderülne, hogy nem lehet...

Ha kiderülne, hogy nem lehet kisbabád, elhagynád a párod, hogy Ő saját családot alapithasson valaki mással?

Figyelt kérdés

A kérdést csupán kiváncsiságbóltettem fel!

Véleméynekre lennék kiváncsi, ha Ne Adj Isten valaki ilyen helyzetbe kerülne... mi tenne???


2012. okt. 30. 20:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

nem, keresnénk együtt megoldást.

ha csak ő nem szeretne mással lenni, abban az esetben megérteném, bár akkor ha ezt megtenné, jobb is...

2012. okt. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudnám, hogy ő szeretne gyereket, akkor először őszintén elmondanám neki, hogy mi a helyzet, majd megkérdezném, hogy mit szeretne. Közösen megoldást szeretni, vagy egy egészséges nőt szeretni magának. Mivel nálunk ez a helyzet nem áll fent (nem szeretnénk gyereket), így ebből nem lenne gond. De persze most abból a szemszögből nézem a dolgot, hogyha szerettünk volna valaha is.
2012. okt. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem hiszem, hogy ilyenkor a nőnek kellene eldöntenie, hogy a férfi így is mellette akar maradni és közösen megoldást találni a helyzetre, vagy inkább egy új kapcsolatot. Egyébként amennyire a férfitársaim véleményét ismerem, kb 10-ből 9 ilyen szituban kitartana a párja mellett.
2012. okt. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha ő akarna, azt úgyis tudnám - már azelőtt, hogy a baba becsúszna. Nálunk ez nem jelentene gondot, mert számos oka van annak, hogy nem is vállalunk. (a potenciális lepontozóknak megsúgom, hogy ennek többek közt egészségügyi okai vannak, tehát NEM önző, karrierista gyerekgyűlölő modern szuka vagyok.)


Ha mégis szeretnénk, és nem lehetne, akkor nyilvánvalóan ő lenne az, aki eldönti: engem akar, mint családot, vagy pedig "igazi", hagyományos értelemben vett 'papa-mama-gyerekek'-et. Ebben az esetben viszont ő hagyna el engem. Én nem kezdeményezném a szakítást emiatt, hanem remélném, hogy velem együtt próbálna megoldást találni a problémánkra, ha ezt ő nem tenné meg, valószínűleg egyébb probléma is akad, de ez megfelelő ok/ürügy a szakításra.

2012. okt. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Felajánlottam neki,hogy váljunk el,és keressen magának valakit,aki tud neki szülni,mert tudom,mennyire vágyott gyerekre.A szívem szakadt volna meg,ha megteszi,de így éreztem helyesnek.Maradt,és nem sokkal később kiderült,hogy tévedtek az orvosok:))
2012. okt. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

1. +1


még annyi, h nálunk fordítva is van rá esély, legalábbis a párom retteg tőle, h az lesz a vége, h nem lehet gyermeke. szerintem jóval kisebb a valószínűsége, mint gondolja, de ha így lesz, akkor sem hagynám el (mindketten gyermektelenek vagyunk)

2012. okt. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%

Mint srác válaszolok neked

Ha majd elérünk oda hogy gyerek vállalást fontolgassunk és kiderülne hogy nem csinálhatok gyereket, akkor nem lennék kiakadva, ha a barátnőm azt mondaná neki így nem kóser és elszeretne hagyni, én elengedném

A motorozás a nagy szenvedélyem, amit gyerek mellett felelősség csinálni(Tudja mindenki hogy egyről a kettőre, balesetet lehet szenvedni)

Én már magamban ezt leforgattam hogy, nekem tökmindegy lenne, a feleségemet meg nem marasztalnám

29/F

2012. okt. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
elhagyni biztos nem hagynám el, ha mindenáron tudom, hogy vele akarom leélni az életem, és minden vágyunk egy kisgyerek, akkor még mindig ott az örökbefogadás. Persze, ha neki ez nem felel meg, és menni akar, nem tartóztatnám.
2012. okt. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mikor nálunk kiderült, hogy nem lehet gyerekem, felajánlottam a férjemnek, hogy váljunk el ha gondolja és alapítson új családot mással, aki tud neki szülni, hiszen tisztában voltam vele hogy nagy családot akar. Erre lehülyézett, hogy hogyan is mondhatok ilyet, nem megy ő sehova :) azóta örökbefogadtunk egy babát, és ő a világ legboldogabb apukája :)
2012. okt. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen elhagynám,fordított esetben is ha neki nem lehetett volna.Én elhiszem lehet szeretni egy örökbe fogadott gyereket is,de az akkor sem az én húsom vérem.Nem fosztanám meg magam az anyaság örömétől,érezzem bennem ficánkól.Ki lehet belőlem.lehet önzőség de ekkora áldozatot nem hoznék hiába szeretném
2012. okt. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!